Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Wydawnictwo Znak Wydawnictwo Znak Literanova Wydawnictwo Znak Emotikon Wydawnictwo Znak Horyzont Miesięcznik Znak Wydawnictwo Otawrte

Stacja7.pl to pierwszy w Polsce multimedialny portal skupiający autorów książek religijnych, publicystów, dziennikarzy, a także wszystkich tych, którzy chcą rozmawiać o religii i wierze. Na stacji7.pl nie zatrzymujemy się na definicjach, jedziemy dalej, pokazujemy świat szerzej, wszystko po to, by żyło się lepiej, mocniej, głębiej.

więcej
  premiery
52 furtki do nieba. Maryjny modlitewnik dla każdego!

- To nie ja wybrałem Matkę Bożą, to ona za mną chodziła od urodzenia - mówi o. Maciej Okoński, autor rozważań z cyklu "52 furtki do nieba". Teraz ukazały się w formie książki. To modlitewnik, po który można sięgać codziennie!

więcej
  rekomendacje
Sposób na traumę. Kilka słów o książce Romana Zająca

Dla Jana Kowalskiego, który nie wie, jak się zabrać za zakurzoną księgę, która stoi zduszona na półce miedzy Sienkiewiczem a kryminałami o powojennym Wrocławiu, ta książka będzie odkryciem Ameryki - Marcin Jakimowicz mówi o książce Romana Zająca "Biblia. Początek".

więcej
  wydarzenia
Stacja7.pl wyprodukowała teledysk do hymnu Światowych Dni Młodzieży

Ekipa portalu Stacja7.pl wyprodukowała teledysk do hymnu Światowych Dni Młodzieży 2016. Zaangażowanych w to przedsięwzięcie było ponad 300 osób.

więcej
  wydarzenia
Stacja7.pl w nowej odsłonie

Prezentujemy nową odsłonę Stacji7.pl - najnowocześniejszego portalu religijnego w sieci.

więcej
  wydarzenia
Prawda Was wyzwoli

Polecamy najnowsze wydanie Stacji7.

więcej
  premiery
Błogosławiony, czyli szczęśliwy

Chrystus na krzyżu pokonał śmierć, umożliwiając nam szczęśliwe życie teraz i w wieczności. Jak je osiągnąć? Zobacz najnowsze wydanie Stacji 7.

więcej
  media
10 lat temu zmarł św. Jan Paweł II

Do Pokolenia JP2 się „wstępuje". Z wyboru, z chęci naśladowania Jana Pawła II - mówi w rozmowie z Onetem autorka portalu Stacja7 Magdalena Wyżga.

więcej
  media
Czy wolna wola jest dla Boga przeszkodą w zbawieniu człowieka?

- pyta o. Adam Szustak OP w książce Wilki dwa. Rozdział „Nie (p)odchodź!" to doskonały tekst na Wielki Tydzień.

więcej
  premiery
Stacja 7 mierzy się z pokusami

Jaka jest anatomia pokusy? Które modlitwy stanowią potężny oręż w walce duchowej? Polecamy najnowsze wydanie magazynu Stacja7.pl.

więcej
  premiery
Kryteria (nie) sprawiedliwości

Polecamy nowe wydanie internetowego magazynu Stacja7.pl.

więcej
  wydarzenia
My marniejemy, kiedy oni giną…

Obok tego wydania Stacji7 żaden chrześcijanin nie może przejść obojętnie. Bo nasi bracia masowo umierają za wiarę.

więcej
  wydarzenia
Dołącz do niezwykłej duchowej wyprawy

5 różnych biblijnych dróg, jednak każda prowadzi w kierunku Jezusa Chrystusa. Od 5 grudnia wyrusz wraz ze Stacją7 w nietypową adwentową podróż i zmień swoje życie!

więcej
  premiery
Torpedują słowem w walce o dusze!

Już w listopadzie premiera książki, która powstała na bazie niezwykle popularnych rekolekcji internetowych Wilki Dwa Stacji 7. Sięgnij po nią już dziś!

więcej
  wydarzenia
Czary mary czy przejaw wiary?

Stacja 7 rozprawia się z wróżbiarstwem, tarotem i innymi zagrożeniami duchowymi. Jak się ustrzec przed czyhającymi na nas niebezpieczeństwami? Kliknij!

więcej
  wydarzenia
Studiuj ze Stacją 7

Poznaj nietypowe pomysły na studenckie randki i dowiedz się z kim warto budować głębsze relacje. Polecamy nowe październikowe wydanie Stacji 7!

więcej
  wydarzenia
Na ratunek narzeczeństwu

„Niech śluby zaczną się wreszcie opierać na Tym, na kim powinny, a nie na obyczaju, emocjach albo lęku". - pisze Szymon Hołownia w najnowszym 47. wydaniu Stacji 7.

więcej
  media
Dobra Nowina interaktywnie

Biblia online, którą można czytać i komentować. Zaleca się używać jak najczęściej, bo w życiu tak naprawdę „Potrzeba tylko jednego"!

więcej
  wydarzenia
Rozważanie Słowa Bożego w nowej formie

Cykl „Jutro niedziela" to analiza czytań, wyjaśnienie kontekstu wydarzeń biblijnych, a także skrótowe i graficzne przedstawienie nauki płynącej ze Słowa Bożego.

więcej
  wydarzenia
Znów wszyscy mają gorzej

Dzieci i młodzież, bo muszą w pocie czoła przyswajać wiedzę i realizować programy, które wiadomo, że są nie do zrealizowania. Jak do tego doszło? Nowe wydanie stacji7.pl szuka odpowiedzi.

więcej
  wydarzenia
Spór o Maryję

Jak na Matkę Jezusa patrzą prawosławni, ewangelicy i katolicy? Stacja 7 zaprasza do Krakowa na ekumeniczną dyskusję z udziałem duchownych w piątek, 6 czerwca 2014.

więcej