Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Nasze wydawnictwa

Informacje
o Znak Emotikon

Znak Emotikon

Znak Emotikon to książki pełne emocji.

Przygody Mikołajka i jego bandy, najpopularniejszych łobuziaków w historii literatury dla najmłodszych, sprawiają dzieciom mnóstwo radości. Kipiąca od przygód seria „Magiczne Drzewo” pomaga uwierzyć we własne siły, rozwija wyobraźnię i odwagę. Koszmarny Karolek ma głowę pełną naprawdę dziwnych pomysłów i z uporem godnym lepszej sprawy rywalizuje z Doskonałym Damiankiem. Seria o Lukrecji wciąga czytelniczki w świat pierwszych poważnych przyjaźni, pierwszych miłości i… pierwszych kłopotów. Powieści z serii „Star Stable” to podróż do krainy magii, zapomnianych legend, uśpionych mocy i… koni. A książki o niezwykłych miejscach, odkrywaniu świata, prehistorycznych zwierzętach i tajemnicach przyrody rozbudzają ciekawość dzieci. Dorosłych czasem też. No i kto nie chciałby przytulić misia zwanego Paddingtonem?

Znak Emotikon to wspaniali autorzy.

Andrzej Maleszka potrafi zawładnąć dziecięcą wyobraźnią do tego stopnia, że rodzicom często jedynie podstępem udaje się odciągnąć dzieci od lektury. Michał Rusinek, niestrudzony tropiciel tajemnic polszczyzny, pokazuje w swoich książkach, jak wiele sekretów można odkryć w słowach. Katarzyna Gacek w serii „Supercepcja” opisuje świat zwykłych dzieciaków z niezwykłymi zdolnościami. Justyna Suchecka daje dzieciom potężny zastrzyk energii i wiary w to, że wszystko jest możliwe. Anna Dziewit-Meller odkrywa niesłusznie zapomniane postaci naszej historii, a Marcin Prokop przekonuje, że dawniej można było się świetnie bawić, tylko przygody były trochę retro.

Znak Emotikon to wsparcie dla rodziców.

Wydajemy książki, które pomagają w opanowaniu chaosu, jakim często bywa wychowywanie dzieci. Książki Catherine Dolto wspierają komunikację z małymi dziećmi, a poradniki Agnieszki Stążki-Gawrysiak w przyjazny sposób tłumaczą metodę self-regulation.

Zespół
Anna Steć – dyrektor wydawnicza
e-mail: stec@znak.com.pl

Redakcja
Magdalena Kilian-Antoine
e-mail: kilian@znak.com.pl

Dział marketingu
Paulina Walerowska
e-mail: walerowska@znak.com.pl

Inne wydarzenia
...