Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Nasze wydawnictwa

Wydawnictwo Znak Wydawnictwo Znak Literanova Wydawnictwo Znak Emotikon Wydawnictwo Znak Horyzont Miesięcznik Znak Wydawnictwo Otawrte

Informacje o Znak

Znak

Znak to literatura piękna i popularna, poezja, literatura faktu, książki religijne i filozoficzne książki wybitne. Pozycje należące do kanonu literatury oraz eksperymenty. Autorzy zagraniczni i polscy, uznani i nagradzani (nobliści, laureaci Nagrody Nike) oraz debiutujący. Znak reaguje na bieżące wydarzenia i trendy, a zarazem dba o wysoki poziom edytorski. Prezentuje ofertę zarówno dla czytelników poszukujących książek tłumaczących świat i poruszających do głębi, jak i dla tych, którzy od lektury oczekują rozrywki czy wytchnienia. Znak to sprawdzona marka, która cały czas zaskakuje.

Zespół

Monika Bartys - dyrektor wydawniczy
e-mail: bartys@znak.com.pl
tel. (12) 61 99 535

Dział Marketingu
Michał Jakubik
e-mail: jakubik@znak.com.pl
tel: (12) 61 99 515

Biuro Prasowe:
e-mail: biuroprasowe@znak.com.pl

Karina Caban-Rusinek – koordynatorka biura prasowego
e-mail: rusinek@znak.com.pl

Ewa Adamik
e-mail: adamik@znak.com.pl

Małgorzata Downar
e-mail: downar@znak.com.pl

Aleksandra Parzyszek
e-mail: parzyszek@znak.com.pl

Anna Kędzierska
e-mail: kedzierska@znak.com.pl

Redakcja
Literatura piękna i popularna
Dorota Gruszka
e-mail: gruszka@znak.com.pl

Literatura religijna
Kinga Janas
e-mail: janas@znak.com.pl

Literatura faktu
Damian Warszawski
e-mail: warszawski@znak.com.pl

Produkcja
Paweł Kosmalski
e-mail: kosmalski@znak.com.pl
tel: (12) 61 99 541

Inne wydarzenia
...