Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

ZNAK Koncept to wydawnictwo które kreuje trendy oraz łączy hermetyczne tematy z popkulturą. Bardzo dbamy, by każdy projekt miał swoje własne DNA i trafiał do właściwej grupy odbiorców. Działamy na zasadach kreatywnego studio, w którym nawet najbardziej nietypowe pomysły mogą zostać zrealizowane. W naszej ofercie dostępne są zarówno książki będące literaturą faktu, poradniki jak i powieści.

więcej
  nagrody
Natalia Sosin-Krosnowska z Nagrodą Magellana!

Natalia Sosin-Krosnowska otrzymała Nagrodę Magellana! Jej książka „Rozmowy przy stole" wygrała w kategorii „Przewodnik kulinarny".

więcej
  rekomendacje
Natura nie jest binarna

Publikujemy recenzję książki „Jak wychować syna na feministę czyli świadomego, wolnego i szczęśliwego mężczyznę", autorstwa Marcina Zegadły. Tekst pochodzi z jego strony Księgozbiry na FB

więcej
  wydarzenia
Biografia prezydenta Stanów Zjednoczonych

W Znaku Koncept ukazała się książka „Spełniając obietnice" Joe Bidena. Ta książka pozwala zobaczyć prezydenta USA nie tylko jako polityka, ale również jako człowieka, przed którym stoją jedne z najtrudniejszych zadań w historii Stanów Zjednoczonych: walka z pandemią, podziałami w kraju i globalnym kryzysem gospodarczym.

więcej