Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

01.02.2016

Głosujcie na nasze książki w plebiscycie Książka Roku 2015!

Ruszył największy plebiscyt na Książki Roku 2015. Do końca lutego w serwisie lubimyczytać.pl można głosować na ulubione tytuły. O miano Książki Roku ubiega się blisko 200 pozycji z 63 wydawnictw - w tym aż 24 tytuły wydawnictwa Znak, m.in. „Tajemnica domu Helclów", „Szczygieł", „Pozdrowienia z Korei", „Wszystkie wojny Lary", „Dziewczyny z Syberii", „Usypać góry" czy „Silva rerum".

Książka Roku zostanie przyznana w 10 kategoriach, m.in.: literatura piękna, literatura faktu czy kryminał na podstawie głosów i ocen użytkowników największego serwisu społecznościowego dla polskich czytelników - lubimyczytać.pl. Organizowany po raz pierwszy plebiscyt, już w chwili startu, jest największym głosowaniem dla czytelników w Polsce.

Zwycięzców poznamy pod koniec lutego. Aby oddać głos należy wejść na stronę www.ksiazkaroku.pl. Zachęcamy do głosowania na nasze książki!

Serwis lubimyczytać.pl udowadnia, że w Polsce istnieje naprawdę duża liczba stałych czytelników. Codziennie dyskutują, komentują aktualności ze świata książki, przeczesują imponującą bazę uzupełniając swoje internetowe biblioteczki, piszą recenzje, śledzą nowości wydawnicze, a przede wszystkim pochłaniają i kupują książki. Teraz po raz pierwszy będą mieli okazję wybrać Książkę Roku.