Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Zadie Smith i Hanif Kureishi na Big Book Festival

Nakładem wydawnictwa Znak ukazały się nowe książki dwójki czołowych pisarzy brytyjskich: „Ostatnie słowo" Hanifa Kureishiego oraz „Lost and Found. Opowiadania" Zadie Smith. Premierze najnowszych książek Hanifa Kureishiego i Zadie Smith towarzyszą wznowienia ich debiutanckich powieści - „Buddy z przedmieścia" i „Białych zębów".


Autorzy będą gośćmi tegorocznej edycji Big Book Festival w Warszawie, który rozpocznie się w piątek 12 czerwca i potrwa do niedzieli 14 czerwca. W tym czasie odbędzie się 50 spotkań, dyskusji, warsztatów, spacerów, wystaw i akcji.


Spotkanie z Zadie Smith zaplanowano na sobotę 13 czerwca o godz. 18 (ul. Hoża 51). Poprowadzi je Justyna Sobolewska. Natomiast fani Hanifa Kureishiego będą się mogli spotkać z pisarzem kolejnego dnia - w niedzielę, także o 18 przy ul. Hożej 51. Z pisarzem będzie rozmawiał Tymon Tymański.

Na naszej stronie www.wydawnictwoznak.pl będzie można obejrzeć transmisję z sobotniego spotkania autorskiego z Zadie Smith. Zapraszamy od godz. 18.

Tegorocznej edycji towarzyszy intrygująca inicjatywa pod hasłem: „Człowiek nie pies i czytać musi!". Do poprawienia statystyk czytelnictwa zachęcają najlepsi przyjaciele człowieka - psy. 

To trzecia edycja festiwalu. Jego celem jest promocja wszelkich form czytelnictwa, obiegu treści, a także łączenie literatury z życiem społecznym, przestrzenią publiczną oraz aktywnym zaangażowaniem Polaków we współtworzenie dyskusji publicznej.

Pełny program festiwalu znajdziecie tutaj: www.bigbookfestival.pl

Książki