Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Zgoda na szczęście

Anna Ficner-Ogonowska

Zgoda na szczęście

Ta historia czekała na Ciebie. Rozkoszuj się nią i zapomnij o całym świecie

Hania już wie, że chce dzielić życie z Mikołajem. Uwielbia, gdy ukochany budzi ją czułymi pocałunkami i śniadaniem podanym do łóżka. Ale na ich drodze wciąż pojawia się wiele przeciwności. Dramatyczne sytuacje dotykają także ich najbliższych. Na szczęście wokół nie brak tych, którzy gotowi są ich wesprzeć, jak ciotka Anna – pełna energii, a przy tym jakże troskliwa i wyrozumiała. Z pomocą spieszy także nadzwyczajna w swej dobroci pani Irenka, która tym razem odegra wyjątkową rolę.
Czy Dominika odnajdzie się w roli żony i matki? Czy Hania odważy się wyjawić jej długo skrywaną prawdę, która całkowicie odmieni ich życie? Czy Mikołaj wreszcie usłyszy „i że cię nie opuszczę…”?
Choć los wciąż nas zaskakuje, to tylko od nas zależy, czy pozwolimy szczęściu zagościć pod naszym dachem.

-"Zgoda na szczęście" jest dla mnie jak wieczorny spacer po plaży – koi nerwy i uświadamia, jak wiele piękna i dobra jest wokół.
MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 576

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-07-01

ISBN: 978-83-240-2034-8

Opracowanie graficzne: Magda Kuc

Przeczytaj także

Anna Ficner-Ogonowska we Wrocławiu
W sobotę 12 grudnia zapraszamy do Wrocławia na spotkanie z Anną Ficner-Ogonowską.
>>> czytaj więcej
"Czas pokaże" - spotkanie z autorką w Poznaniu
W sobotę 5 grudnia zapraszamy do Poznania na spotkanie z Anną Ficner-Ogonowską!
>>> czytaj więcej
Anna Ficner-Ogonowska w Warszawie
Podczas 6. Warszawskich Targów Książki zapraszamy na spotkanie z autorką bestsellerowych powieści dla kobiet. Czytelniczki, rezerwujcie czas w sobotę 16 maja o godz. 13.00!
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Zaczytałam się bez reszty, a czas się dla mnie zatrzymał. Zgoda na szczęście jest dla mnie jak wieczorny spacer po plaży – koi nerwy i uświadamia jak wiele piękna i dobra jest wokół.

Magdalena Różczka

Bliski mojemu sercu świat miłości i dobra. Jestem oczarowana.

Recenzje

Bez złej energii
40 28
Hanka to taka ja. Nieśmiała, mimo, że wie czego chce, ostrożna z nutką finezji, urodzona poetka zasłyszanych mądrości. W zupełności utożsamiam się z nią, niestety nie mam pięknego domu...
>>> czytaj więcej
Zapada w pamięć i w serce
55 41
Ponad rok temu Anna Ficner- Ogonowska wydała swoją pierwszą powieść „Alibi na szczęście". Był to chyba najbardziej spektakularny debiut w ciągu ostatnich kilku lat. Książka szybko stała się bestsellerem, przez wiele miesięcy utrzymywała się na szczytach list najlepiej sprzedających się książek. Historia Hani, Dominiki i Mikołaja podbiła serca wielu czytelniczek. Powieść „Krok do szczęścia" będąca kontynuacją „Alibi na szczęście" została równie entuzjastycznie przyjęta, a „Zgoda na szczęście" była chyba najbardziej oczekiwaną premierą tego lata. Czy jest równie niezwykła, jak poprzednie części?
>>> czytaj więcej
Trzecie spotkanie z Hanią
59 41
Anna Ficner-Ogonowska zaprasza nas na kolejne spotkanie z Hanią i jej najbliższymi. "Zgoda na szczęście" utrzymana jest w tym samym stylu, co poprzednie części. Główna bohaterka myśli, przeżywa, zajmuje się sprawami innych. Dominika, na początku nie może poradzić sobie z obowiązkami, które niesie ze sobą macierzyństwo. Dzięki pomocy najbliższych, staje się tą samą silną osobowością, którą była przed porodem. Pani Irenka wciąż służy dobrą radą.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.