Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Szeptem

Becca Fitzpatrick

Szeptem

Tłumaczenie: Paweł Łopatka

Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem

Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata... Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że...
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie. Ale cicho sza... Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.

Oprawa twarda

Format: 136 x 205 mm

Liczba stron: 336

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-01-11

ISBN: 978-83-7515-102-2

Opracowanie graficzne: James Porto, Adam Stach

Tytuł oryginalny: Hush, Hush

Tłumaczenie: Paweł Łopatka

Recenzje

Cicho sza...
2 2
Nora Gray to zwykła nastolatka, która wiedzie spokojne życie. Do czasu, aż jest zmuszona znosić towarzystwo tajemniczego i przystojnego Patcha. Jej życie ulega drastycznym zmianom, gdy w koło zaczynają dziać się rzeczy, których nie potrafi wyjaśnić.
>>> czytaj więcej
Nigdy bowiem nie wiesz, czy to co widzisz jest prawdziwe...
20 17
"Szeptem" należy do tych książek, które albo się kocha, albo wręcz przeciwnie - nienawidzi. Nie ma innej opcji. Ja jednak uważam, że jest ona idealnym przykładem magnetyzującego romansu wciągającego czytelnika całkowicie. I to aż do ostatniego słowa! Tak właściwie to nie odpuszcza nawet wtedy, bo mimo wszystko o fabule nie da się od tak, zwyczajnie zapomnieć.
>>> czytaj więcej
Bo są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem...
21 22
Przychodzę do Was z recenzją serii ,,Szeptem"! Napisała ją jedna z moich ulubionych autorek - Becca Fitzpatrick. Są to książki fantasy z wątkami miłosnymi. Opowiadają o Norze - dziewczynie, która uczęszcza do liceum. Przeżywamy z nią wiele przygód, których główną przyczyną jest tajemniczy oraz zabójczo przystojny Patch.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.