Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Szeptem

Cicho sza...

Pierwsza część cyklu "Szeptem".

Nora Gray to zwykła nastolatka, która wiedzie spokojne życie. Do czasu, aż jest zmuszona znosić towarzystwo tajemniczego i przystojnego Patcha. Jej życie ulega drastycznym zmianom, gdy w koło zaczynają dziać się rzeczy, których nie potrafi wyjaśnić.

Kupiłam te książkę, ponieważ spodobała mi się okładka i - choć bardzo rzadko mi się to zdarza - byłam strasznie szczęśliwa. „Szeptem" to pełna akcji opowieść. Główna bohaterka strasznie mi się spodobała i nie ma się tu do czego przyczepić. Bardzo przyjemnie patrzyłam jak pomiędzy Norą i Patchem rodziło się uczucie :). POLECAM.


Recenzent: Natalia Rola

Becca Fitzpatrick

Szeptem

Tłumaczenie: Paweł Łopatka

Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem

Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata... Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że...
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie. Ale cicho sza... Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.