Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Szeptem

Bo są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem...

Przychodzę do Was z recenzją serii ,,Szeptem"! Napisała ją jedna z moich ulubionych autorek - Becca Fitzpatrick. Są to książki fantasy z wątkami miłosnymi. Opowiadają o Norze - dziewczynie, która uczęszcza do liceum. Przeżywamy z nią wiele przygód, których główną przyczyną jest tajemniczy oraz zabójczo przystojny Patch. Przyciąga ją coś do tego chłopaka, chociaż podświadomość mówi jej, że ze znajomości z nim wynikną same kłopoty i nie myli się, ale... czy aby na pewno Nora wpadnie tylko w tarapaty... a może "nienawiść", którą ona do niego na początku żywiła, przerodzi się w coś więcej? Dowiecie się tego czytając "Szeptem"- według mnie najlepsza seria, którą dotychczas czytałam!

Jest to moja ulubiona seria książek. Najbardziej spodobała mi się ostatnia część, ponieważ była bardzo zaskakująca i dosłownie wciągnęła mnie do swojego świata na cały dzionek. Polecam bardzo tę książkę, ale ostrzegam, że nie będziecie mogli się od niej oderwać!

Pierwsza część to "Szeptem", druga "Crescendo", trzecia "Cisza" i ostatnia - "Finale". Są tylko cztery książki z tej serii, ale nie będzie już więcej, ponieważ "Finale", jak sama nazwa wskazuje oznacza finał, czyli koniec. Mimo że nie ma tutaj wielu części, uważam, że Becca Fitzpatrick wyczerpała temat do końca i to w świetnym stylu!


Recenzent: Zuzanna Błaszczyk

Becca Fitzpatrick

Szeptem

Tłumaczenie: Paweł Łopatka

Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem

Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata... Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że...
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie. Ale cicho sza... Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.