Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Nowe przygody Bolka i Lolka

Bolek i Lolek znowu wpadli w tarapaty!

Internetowy kolega okazuje się hrabią Drakulą, w pobliskim domu pojawiają się duchy, a gra komputerowa zamienia się w pułapkę. Na szczęście bracia mają mnóstwo szalonych pomysłów i (prawie) niczego się nie boją.

Dobra zabawa gwarantowana!

***
Opowiadania napisali: Wojciech Bonowicz, Grzegorz Gortat, Ewa Karwan-Jastrzębska, Joanna Olech, Anna Onichimowska, Michał Rusinek, Wojciech Widłak, Maciej Wojtyszko, Rafał Kosik

Oprawa twarda

Format: 144x205

Liczba stron: 224

Wydanie: trzecie

Data pierwszego wydania: 2011-11-07

ISBN: 978-83-240-5129-8

Materiały o książce

Jak narysować Bolka i Lolka?

Posłuchaj, co o książce mówią autorzy i psycholog

Partnerzy


Recenzje

Powrót do świata dzieciństwa
124 62
Pamiętacie dwóch sympatycznych braci - Bolka i Lolka? Ilu z was spędziło przed ekranem telewizora długie godziny, by śledzić losy tych kultowych postaci? Wielu z nas z sentymentem wspomina czasy, gdy uśmiechnięte buzie bohaterów zerkały na nas ze szklanego ekranu, dostarczając rozrywki i ciepłych uczuć. Dzisiaj, za sprawą Joanny Olech, Michała Rusinka, Wojciecha Widłaka, Macieja Wojtyszko, Wojciecha Bonowicza, Grzegorza Gorata, Ewy Korwan-Jastrzębskiej i Anny Onichimowskiej możecie powrócić na moment do świata Bolka i Lolka! Autorzy postanowili połączyć siły i razem wydać zbiór opowiadań poświęconych przygodom dwóch braci.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.