Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Nowe przygody Bolka i Lolka

Po raz kolejny przedstawiamy wspaniały prezent dla najmłodszych

Przepis jest prosty: dwóch kultowych bohaterów, ulubieńców dzieci i rodziców, i plejada najwybitniejszych polskich pisarzy dla dzieci. Mnóstwo czytania i kolorowe bajkowe ilustracje.

Bolek i Lolek lubią się dobrze bawić, ale ciągle wpadają w tarapaty. Internetowy kolega okazuje się hrabią Drakulą, w pobliskim domu pojawiają się duchy, a gra komputerowa zamienia się w pułapkę. Na szczęście bracia mają mnóstwo pomysłów i (prawie) niczego się nie boją. Ich niesamowite przygody, ciągłe przekomarzanie się i nieskończona fantazja rozbawią dużych i małych.

Nowe przygody Bolka i Lolka to idealny prezent dla wszystkich fanów Mikołajka i Jaśków.

Oprawa twarda

Format: 144x204

Liczba stron: 224

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2011-11-07

ISBN: 978-83-240-1747-8

Ilustracje: Mobile Wings

Opracowanie graficzne: Paweł Panczakiewicz / PANCZAKIEWICZ ART.DESIGN

Materiały o książce

Jak narysować Bolka i Lolka?

Posłuchaj, co o książce mówią autorzy i psycholog

Partnerzy


Recenzje

Powrót do świata dzieciństwa
124 62
Pamiętacie dwóch sympatycznych braci - Bolka i Lolka? Ilu z was spędziło przed ekranem telewizora długie godziny, by śledzić losy tych kultowych postaci? Wielu z nas z sentymentem wspomina czasy, gdy uśmiechnięte buzie bohaterów zerkały na nas ze szklanego ekranu, dostarczając rozrywki i ciepłych uczuć. Dzisiaj, za sprawą Joanny Olech, Michała Rusinka, Wojciecha Widłaka, Macieja Wojtyszko, Wojciecha Bonowicza, Grzegorza Gorata, Ewy Korwan-Jastrzębskiej i Anny Onichimowskiej możecie powrócić na moment do świata Bolka i Lolka! Autorzy postanowili połączyć siły i razem wydać zbiór opowiadań poświęconych przygodom dwóch braci.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.