Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Cheryl Strayed

Dzika droga. Jak odnalazłam siebie

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Bestseller #1 „new york timesa”. Kultowa książka przetłumaczona na trzydzieści języków.

Jeszcze nigdy nie było tak źle, a wszystko wydarzyło się jedno po drugim: rozpad małżeństwa, strata najbliższej osoby, brak wsparcia rodziny, nietrafione wybory miłosne.
Cheryl znalazła się w punkcie, w którym czuła jedynie frustrację, gniew i przytłaczającą bezradność.
Aby na nowo odnaleźć siebie, postanowiła wyruszyć w podróż. Zdecydowała się na samotną wyprawę najtrudniejszym szlakiem wzdłuż wybrzeża Ameryki Północnej, liczącym cztery tysiące kilometrów. Ta wędrówka zmieniła wszystko.

"Dzika droga" to prawdziwa, brutalnie szczera i inspirująca historia o odzyskiwaniu równowagi. Opowieść o pokonywaniu własnych słabości i znajdowaniu siły, by zawalczyć o siebie i swoje życie.
Lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka własnej drogi.

„Prawie spadłam z krzesła… To była szalona literacka jazda… Stymulująca, zmuszająca do myślenia, wzmacniająca duszę”.
/Oprah Winfrey/

Na podstawie "Dzikiej drogi" powstał film, w którym główne role zagrały Reese Witherspoon i Laura Dern – za swoje kreacje obie aktorki zostały nominowane do Oscara.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 480

Wydanie: trzecie

Data pierwszego wydania: 2013-06-17

ISBN: 978-83-240-8351-0

Tytuł oryginalny: Wild. From Lost to Found on the Pacific Crest Trail

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Materiały o książce

Dorota Wellman

„Są filmy drogi, a to jest książka drogi. O tym, jak dojść do siebie”.

Recenzje

Przewinąć i odtworzyć życie raz jeszcze
26 25
Kobieta, która szukając sensu w życiu dociera na najdłuższy szlak do samej siebie. Kilometr po kilometrze odkrywa swoją osobowość, emocję, słabe i mocne strony. Próbuje pogodzić się ze swoim życiem, wybaczyć sobie błędy. Jest bardzo niepewna swoich decyzji, a jedocześnie zdecydowanie dąży do zmiany. Ma dosyć doczesnego życia, daje wolność wszystkim decyzjom, jest obok nich. Wyrusza w podróż w głąb siebie. Cheryl Strayed odkrywa na nowo swój świat. „Dzika droga", jaką decyduje się przejść określa jej przyszłe, ale i przeszłe życie. Dzikość towarzyszy jej non stop, ona próbuje ją tylko ujarzmić.
>>> czytaj więcej
Jak odnaleźć własną życiową drogę
32 29
"Dzika droga" to prawdziwa historia. Cheryl Strayed, przebyła długą i samotną drogę, by odnaleźć siebie i zmienić coś w życiu. Książka pokazuje, jak przezwyciężyć słabości, dokonać rzeczy niemożliwych, jak znaleźć rozwiązanie problemów. To ogromna dawka pozytywnej motywacji, która skłania do działania, bo jeśli czegoś bardzo się chce, to bez wątpienia można to osiągnąć.
>>> czytaj więcej
Czas spełnienia
30 32
Cheryl Strayed była kobietą „z dziurą w sercu". Tak o sobie myślała.
Trudno było jej się pogodzić z utratą ukochanej matki, jej świat wraz z jej śmiercią, runął jak domek z kart, więc uciekała. Przede wszystkim od samej siebie.
Aż nagle któregoś dnia... impuls, przypadek, zrządzenie losu ... Cheryl postanawia wyruszyć bardzo długim, bardzo trudnym, bardzo wyczerpującym szlakiem o nazwie Pacific Crest Trail. Nie do końca przygotowana, nie do końca świadoma, a jednak z ogromną intuicją, że wędrówka szlakiem pozwoli odzyskać jej równowagę.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.