Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Leander Kahney

Być jak Steve Jobs. Jeśli chodzi o pomysły, wszystko jest dozwolone

Tłumaczenie: Krzysztof Dudek

Portret geniusza i wizjonera, którego pasja zmieniła świat

„Jego geniusz, pasja i energia dały początek niezliczonym pomysłom, które wzbogacają nasze życie i czynią je lepszym. Apple straciło wizjonera i geniusza, a świat stracił niezwykłego człowieka. Ci z nas, którzy mieli szczęście znać Steve'a i z nim pracować, stracili przyjaciela i mentora. Steve zostawił po sobie firmę, która tylko on mógł zbudować. Jego obecność będzie zawsze fundamentem Apple” czytamy w oświadczeniu firmy Apple wydanym po śmierci Steve'a Jobsa.

Trudno uwierzyć, że jeden człowiek mógł zrewolucjonizować rynek komputerów, telekomunikacji, filmów animowanych i muzyki. Być jak Steve Jobs to książka, która odsłania tajemnice stojące za nieprawdopodobnym sukcesem szefa Apple. Leander Kahney rozkłada na czynniki pierwsze zasady, którymi kierował się Jobs, gdy z niezwykłą skutecznością tworzył nowe produkty, przyciągał fanatycznie oddanych sobie klientów oraz zarządzał najcenniejszą marką świata.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 240

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-01-18

ISBN: 978-83-240-1296-1

Opracowanie graficzne: Robert Kleemann

Tłumaczenie: Krzysztof Dudek

Materiały o książce

Steve Jobs

„Ludzie nie wiedzą, czego chcą, dopóki im tego nie pokażesz”

Punkty Przełomowe są na Facebooku


Posłuchaj opinii o Jobsie

Partnerzy


Recenzje

Droga na szczyt
87 38
Adidasy, wytarte dżinsy, czarny golf i okrągłe okulary a'la Harry Potter. Czy za fasadą tego skromnego ubrania może kryć się despota, bufon i geniusz? Po lekturze książki „Być jak Steve Jobs" Leandera Kahney'a o wiele łatwiej uwierzyć w taką tezę. Steve Jobs to prezes i współzałożyciel jednej z najpopularniejszych firm na świecie.
>>> czytaj więcej
Pozycja obowiązkowa dla fanów Apple'a
98 42
Fenomenalna książka. Kwintesencja firmy Apple. Dla fanów urządzeń tej firmy pozycja obowiązkowa, bo ja dowodzi autor, Apple to nie tylko firma czy sprzęt, ale ideologia, filozofia, a nawet styl życia. Książka opowiada nie tylko o twórcy słynnego i wszechobecnego już iPoda, ale także przedstawia niemal chronologicznie, a na pewno bardzo szczegółowo etapy powstawania produktów Steva Jobsa.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.