Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Jak wysoką cenę płacimy za sukces?

Już w czerwcu w Znak Literanova ukaże się „Widok z nieba" - magnetyczna powieść Clary Sánchez, autorki bestsellerowej „Skradzionej". Postać głównej bohaterki - modelki żyjącej w świecie powierzchownego blichtru, która odkrywa, że wszystko, co ją otacza, to ułuda - jest wzorowana na Kate Moss.

Clara Sánchez odsłania mechanizm dochodzenia do prawdy o sobie i o relacjach z innymi - pokazuje, jak łatwo jedno spotkanie może zmienić życie człowieka oraz jak wysoką cenę płacimy nieraz za sukces.

„Widok z nieba" to świetnie napisana, pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść. Autorka prowadzi flirt z różnymi gatunkami - to powieść psychologiczna z elementami kryminału i thrillera.

Clara Sánchez to jedna z najpopularniejszych hiszpańskich pisarek, nazywana przez krytyków damą powieści psychologicznej. Jej książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, są absolutnymi bestsellerami w Hiszpanii, Włoszech, Francji. „Widok z nieba" został nagrodzony najważniejszą hiszpańską nagrodą literacką Premio Planeta.

Przeczytajcie fragment książki

Fot. autorki: Javier-Palacios

Książki