Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Clara Sanchez

Widok z nieba

Tłumaczenie: Łukasz Müller

Najważniejsza nagroda za hiszpańską powieść PREMIO PLANETA 2013

Patricia to modelka, która mimo młodego wieku odniosła ogromny sukces. Z pozoru wszystko układa się po jej myśli, a ona sama wmawia sobie, że jest bardzo szczęśliwa. Jednak coraz częściej czuje, że dla rodziny jest przede wszystkim chodzącą kartą kredytową, a dla znajomych – ślicznym dodatkiem.

Pewnego dnia, podczas niespokojnego lotu z New Delhi do Madrytu, poznaje Vivianę, ekscentryczną kobietę, która oznajmia modelce, że ktoś pragnie jej śmierci.

Patricia nie traktuje tego poważnie. Do czasu.

Splot dziwnych i niepokojących zdarzeń sprawia, że musi zrewidować wyobrażenia, jakie miała o swoim życiu i o ludziach, którzy ją otaczają.

***

Clara Sánchez, autorka bestsellerowej „Skradzionej”, w swojej nowej powieści, pełnej zaskakujących zwrotów akcji, opisuje skomplikowany proces dochodzenia do prawdy o sobie i pokazuje, jak wysoką cenę płacimy nieraz za sukces.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 304

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-06-29

ISBN: 978-83-240-2703-3

Tytuł oryginalny: El cielo ha vuelto

Tłumaczenie: Łukasz Müller

Przeczytaj także

Jak wysoką cenę płacimy za sukces?
Już w czerwcu w Znak Literanova ukaże się „Widok z nieba" - magnetyczna powieść Clary Sánchez, autorki bestsellerowej „Skradzionej". Postać głównej bohaterki jest wzorowana na Kate Moss.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Kto chce cię zabić, Patricio?
0 0
Patricia jest modelką. Jej kariera świetnie się rozwijała ale teraz ma już 26 lat i musi powoli zwalniać miejsce młodszym koleżankom. Już teraz zauważyła, że dostaje mniej zleceń albo jest dodatkiem do Manueli, młodszej i pięknej koleżanki. To nie koniec jej problemów, wracając z podróży służbowej dowiaduje się od Vivian, kobiety siedzącej obok niej w samolocie, że ktoś chce ją zabić.
>>> czytaj więcej
Pieniądze to nie wszystko
12 9
"Widok z nieba" to opowieść o modelce u szczytu sławy, która ma wszystko: sławę, pieniądze, rodzinę i kochającego męża. Od spotkania z nieznajomą kobietą i zadziwiających słów, że ktoś pragnie jej śmierci, wszystko się zmienia.
>>> czytaj więcej
Piękno nie zawsze jest pięknem
15 12
Clara Sanchez jak zawsze swoim kunsztem zachwyca czytelnika. Każde zdanie na swoim miejscu. Każda sytuacja dopracowana co do kropeczki. Ponieważ osobiście zawsze mam wysokie wymagania do każdej książki, to automatycznie do tej również, tym bardziej, że dostała tak ważną nagrodę. Kolejny raz lektura mnie nie zawiodła.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.