Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Clara Sanchez

Skradziona

Tłumaczenie: Łukasz Müller

Powieść oparta na prawdziwych historiach dzieci odebranych matkom. Autorka nagrodzona PREMIO PLANETA

MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER, PONAD 300 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!

Pewnego dnia w teczce z dokumentami, do której dzieci nie powinny zaglądać, Weronika znalazła fotografię. Ze zdjęcia spoglądała na nią dziewczynka, bardzo do niej podobna, trochę tylko starsza. Na odwrocie ręką mamy było zapisane jedynie imię: Laura. Weronika, mimo że miała dopiero 9 lat, intuicyjnie wyczuwała, że nie powinna zadawać pytań. Jednak rodzinna tajemnica nie dawała jej spokoju.

Kim była Laura? I jak jej osoba łączyła się z dziwnym zachowaniem rodziców?

„Skradziona” to powieść nawiązująca do kontrowersyjnej afery, która wstrząsnęła Hiszpanią: co najmniej 60 000 Hiszpanów zostało w dzieciństwie porwanych i sprzedanych zaraz po narodzinach. Ich matki były przekonane, że dzieci zmarły przy porodzie.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 480

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-07-14

ISBN: 978-83-240-2572-5

Tytuł oryginalny: Entra en mi vida

Tłumaczenie: Łukasz Müller

Przeczytaj także

Jak wysoką cenę płacimy za sukces?
Już w czerwcu w Znak Literanova ukaże się „Widok z nieba" - magnetyczna powieść Clary Sánchez, autorki bestsellerowej „Skradzionej". Postać głównej bohaterki jest wzorowana na Kate Moss.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Tragedia rodzinna
30 32
Clara Sánchez napisała naprawdę poruszającą powieść, którą warto poznać. Fabuła jest prawdziwa, co jeszcze bardziej zachęca do sięgnięcia po „Skradzioną". Wiele po niej się spodziewałam i narzuciłam jej wysoką poprzeczkę. Chciałam łez, zdenerwowania i wielkich emocji. Nie dostałam ich. Historia, pomimo iż jest naprawdę piękna, nie wywołała u mnie większych emocji i wrażeń. Ale to nie znaczy, że książka jest zła.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.