Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Bogna Ziembicka

Wiosna w Różanach

Kontynuacja zachwycającej powieści „Droga do Różan”

Zosia Borucka nie mogłaby być bardziej szczęśliwa – odzyskała rodzinny dom i spodziewa się dziecka ukochanego Krzysztofa. Ale okrutny los postanawia z niej zadrwić: odbiera jej wszystko, co najcenniejsze. Zdruzgotana zamyka się w sobie, odsuwa od ludzi. Czy troska przyjaciół pomoże jej odzyskać radość życia? A może sprawi to wyjazd do Dalmacji i spotkanie z odnalezionym po latach dziadkiem?

Rozgrzewająca serce opowieść o radościach i smutkach, jakie niesie los, o rodzinie, której każdy z nas potrzebuje, o przyjaźni, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile, i o miłości dającej nadzieję na szczęście.

Wydanie kieszonkowe

Format: 124 x 195 mm

Liczba stron: 376

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2012-07-09

ISBN: 978-83-7515-201-2

Opracowanie graficzne: Katarzyna Bućko

Recenzje

Powrót do Różan
43 29
Zofia Borucka po wielu trudnościach i przykrościach odnalazła szczęście. Odzyskała dom w Różanach, który tak bardzo kochała, a jej związek z Krzysztofem kwitnie, spodziewa się jego dziecka. Eryk cierpi po jej wyborze, jednak jest w każdej chwili gotów, aby powrócić do Zosi. Natomiast Marianna poznaje dwóch przystojnych panów, którzy okazują jej zainteresowanie. Co z tego wyniknie? Wkrótce życie Zosi zaczyna się walić. Spotyka ją nieszczęście za nieszczęściem i odbiera jej wszelką chęć do życia. Jej najbliżsi również muszą poradzić sobie z tymi problemami i nauczyć się dalej egzystować. Panna Borucka wyjeżdża do Włoch, Marianna randkuje z dwoma mężczyznami, natomiast Eryk szuka pocieszenia u koleżanki z pracy. Poznajcie dalszą historię bohaterów poznanych w „Drodze do Różan"!
>>> czytaj więcej
Wiosna w nas
54 34
Książka "Wiosna w Różanach" jest wyjątkowa, poprzez swoją treść, a jednocześnie przez przywiązanie się do niej jak do najbliższej naszemu sercu przyjaciółki. Czytając ją doznajemy wszystkich dobrych uczuć i z zaskoczeniem mówimy: "No tak, rzeczywiście" lub: „Ach te pyszności w tych pięknych Różanach".
>>> czytaj więcej
Można żyć bez miłości. Tylko co to za życie?
82 53
Jeszcze niedawno pisałam na swoim blogu, krótką recenzję książki Pani Bogny Ziembickiej pod tytułem „Droga do Różan". Pokochałam bohaterki tej debiutanckiej powieści i chciałam jak najszybciej spotkać się ponownie z trzema fascynującymi kobietami: Zuzanną, Marianną i Zosią. Moja tęsknota za bohaterkami nie trwała długo. Oto do moich rąk trafiła kontynuacja opowieści o Różanach - „Wiosna w Różanach". Znowu mogłam przenieść się do tego pięknego miejsca.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.