Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Wiosna w Różanach

Wiosna w nas

Książka "Wiosna w Różanach" jest wyjątkowa, poprzez swoją treść, a jednocześnie przez przywiązanie się do niej jak do najbliższej naszemu sercu przyjaciółki. Czytając ją doznajemy wszystkich dobrych uczuć i z zaskoczeniem mówimy: "No tak, rzeczywiście" lub: „Ach te pyszności w tych pięknych Różanach".


A ta Zosia? Ile ona wycierpiała? Szukała miłości daleko, a miłość cały czas była przy niej.
Jeszcze ciekawsza i niezwykle zaskakująca i mocno wciągająca jest druga część "Wiosny w Różanach"! Polecam obie książki Bogny Ziembickiej, które gwarantują nam wspaniały relaks z nutką zapachu jedzenia z Różan.


Recenzent: Alicja Karwowska

Kontynuacja zachwycającej powieści „Droga do Różan”

Zosia Borucka nie mogłaby być bardziej szczęśliwa – odzyskała rodzinny dom i spodziewa się dziecka ukochanego Krzysztofa. Ale okrutny los postanawia z niej zadrwić: odbiera jej wszystko, co najcenniejsze. Zdruzgotana zamyka się w sobie, odsuwa od ludzi. Czy troska przyjaciół pomoże jej odzyskać radość życia? A może sprawi to wyjazd do Dalmacji i spotkanie z odnalezionym po latach dziadkiem?

Rozgrzewająca serce opowieść o radościach i smutkach, jakie niesie los, o rodzinie, której każdy z nas potrzebuje, o przyjaźni, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile, i o miłości dającej nadzieję na szczęście.