Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Szymon Hołownia

Święci codziennego użytku

Znajdź świętego, do którego nie ma kolejki

Szymon Hołownia przyjaciół ma głównie w niebie, a ich liczba rośnie w postępie geometrycznym. Nic dziwnego, w końcu kontakty pielęgnowane przez lata przynoszą efekty.

W swojej najnowszej książce autor „Monopolu na zbawienie" dzieli się przepisem na skuteczne korzystanie z pomocy świętych. Każdy z nich ma swoją specjalizację. Z konkretnymi problemem warto zwrócić się do eksperta.

Święty Mojżesz Etiopczyk – szef gangu, który z troski o mięśnie przerzucił się na trening duszy – to idealny patron wszystkich zmagających się z własnym koślawym życiorysem. Geniuszowi organizatorskiemu świętej Teresy z Avila – temperamentnej Hiszpanki, która postanowiła zreformować zakon karmelitanek – możesz powierzyć sprawy niemożliwe do ogarnięcia. Święty Charbel - pustelnik, mimo życia w ekstremalnej ascezie niekomu nie odmawiający uśmiechu - czule zajmie się twoim zdrowiem, czy chodzić będzie o katar, czy sprawę większego kalibru.

Znajdziesz tu ponad pięćdziesiąt życiorysów świętych kobiet i mężczyzn. Jest spora szansa, że wśród nich trafisz na kogoś, kto ma z Tobą wiele wspólnego. Może warto z nim pogadać?

Do książki dołączone są obrazki ze świętymi – modlitwę do każdego z nich możesz mieć zawsze przy sobie!

Idealny pomysł na prezent - "Święci codziennego użytku"


Oprawa twarda

Format: A5(144x205)

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-11-02

ISBN: 978-83-240-4050-6

Rok wydania: 2015

Przeczytaj także

Kurs intensywnej hagioterapii - zaproszenie
Są tu pobożne damy sprzed piętnastu wieków, są polskie królowe, lekarze, zakonnicy bibliofile, rosyjskie księżne, francuskie aktorki, są korespondentki wojenne i kucharki, jest założyciel Kalifornii, szalony wynalazca i matematyczny geniusz oraz ksiądz, który przez dwadzieścia lat tępiony był na wszystkie sposoby przez Święte Oficjum.
>>> czytaj więcej
Najlepsze prezenty!
Co jest najlepszym prezentem pod choinkę??? Oczywiście, że książki! Podpowiemy Wam, co kupić najbliższym, żeby podarunek sprawił im radość.
>>> czytaj więcej
Szymon Hołownia w Księgarni Autorskiej w Złotych Tarasach
W piątek 20 listopada zapraszamy do Księgarni Autorskiej w Złotych Tarasach na spotkanie z Szymonem Hołownią i rozmowę o jego najnowszej książce „Święci codziennego użytku".
>>> czytaj więcej
Święty dla każdego
Szymon Hołownia w swojej najnowszej książce dzieli się przepisem na skuteczne korzystanie z pomocy świętych. Każdy z nich ma swoją specjalizację. Z konkretnym problemem warto zwrócić się do eksperta.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Szymonem Hołownią
W niedzielę 25 października zapraszamy do Krakowa na spotkanie z Szymonem Hołownią poświęcone jego najnowszej książce „Święci codziennego użytku".
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Zapraszamy na SUCHARY WIARY - humorystyczną dawkę wiedzy o świętych
Idealny pomysł na prezent - Święci codziennego użytku
Rozwiąż krótki test i sprawdź, z którym świętym jest Ci po drodze!

Recenzje

Inspirująca
5 3
Szymon Hołownia dzieli książkę na dziesięć rozdziałów, grupując świętych według ustalonych przez siebie kategorii, mamy ciekawe kobiety, fajnych księży i biskupów, ale też wrażliwców, ekspresowych cudotwórców.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.