Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sekret zegarmistrza

Renata Kosin

Sekret zegarmistrza

Każda rodzina ma swoje sekrety, które czekają, by je odkryć

Lena mieszka w odziedziczonym po przodkach dworku na Podlasiu. Rytm jej życiu nadaje tykanie starych zegarków, pamiątek po dziadku zegarmistrzu. Spokojne życie niespodziewanie nabiera barw, gdy odkrywa pewne znalezisko – nadpalony dziennik z 1885 roku.

Notatki są bardzo zniszczone, ale udaje się odczytać nazwisko – Emilie de Fleury. Czy to ona jest autorką dziennika? Co łączy rodzinę Leny z właścicielką butiku na południu Francji?
W poszukiwaniu odpowiedzi Lena i jej córka udadzą się w podróż do słonecznej Prowansji. Nie wiedzą jednak, że komuś bardzo zależy na tym, by rodzinne sekrety nigdy nie ujrzały światła dziennego. Grozi im prawdziwe niebezpieczeństwo…

-----

Co łączy tajemniczy zegarek z monogramem, carski mundur i pamiętnik znaleziony w piecu? Lena, spadkobierczyni zabytkowego dworku w Bujanach, prowadzi prywatne śledztwo, próbując rozszyfrować sekrety z przeszłości. Pasjonująca lektura na długie wieczory. Polecam!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk, autorka Cukierni pod Amorem

Urocza opowieść z historią w tle, precyzyjna jak trybiki cennego zegarka i plastyczna jak biżuteria, którą tworzy Lena.

Ałbena Grabowska, autorka sagi Stulecie winnych


Kobiety z rodziny Leny wielokrotnie musiały stawiać czoła przeciwnościom losu. Ich siła płynęła z miłości i pragnienia ochrony bliskich. Teraz Lena musi podjąć decyzję, czy chce odkrywać kolejne karty rodzinnej historii.
Sekret zegarmistrza to opowieść o pamiętaniu, tajemnicach i wybaczeniu. To historia kilku pokoleń kobiet, których największą siłą była miłość.

Magdalena Kordel, autorka serii powieści o miasteczku Malownicze

-----

Renata Kosin - Sekret zegarmistrza to jej piąta powieść. Inspiracją dla jej książek są zawsze przedmioty lub wydarzenia, które autorka nazywa „zapalnikami”. To właśnie one skłaniają ją do tworzenia niezwykłych historii.

Oprawa miękka

Format: 144x205mm

Liczba stron: 416

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-02-01

ISBN: 978-83-240-4099-5

Przeczytaj także

Autorki Znaku na festiwalu w Ząbkowicach. Już 4 czerwca

W sobotę 4 czerwca odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich drugi festiwal "Czas na Książki".

Zapraszamy do udziału! Szczególnie polecamy panel literacki od godziny 12.30 do 13.00 „Chcesz napisać powieść? Bierz przykład z polskich autorek!" z udziałem Magdaleny Kordel, Renaty Kosin i Krystyny Mirek.


>>> czytaj więcej
Kto wygrał wycieczkę do Prowansji?
Zakończył się konkurs dla blogerek związany z książką Renaty Kosin „Sekret zegarmistrza". Główną nagrodą była tygodniowa wycieczka do Prowansji.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Renatą Kosin w Złotych Tarasach
W piątek 26 lutego zapraszamy do Księgarni Autorskiej w Złotych Tarasach w Warszawie na spotkanie z Renatą Kosin, ukochaną przez fanów autorką poczytnych powieści.
>>> czytaj więcej
Lektury na koniec zimy
Zima powoli się kończy, ale macie jeszcze trochę spokojnych wieczorów, by usadowić się wygodnie na kanapie i sięgnąć po nasze lutowe bestsellery. W tych propozycjach każdy znajdzie coś dla siebie.
>>> czytaj więcej
Kiedy zamykam oczy, wyostrzają się zmysły...
W księgarniach pojawiła się właśnie najnowsza powieść Renaty Kosin „Sekret zegarmistrza". Kryje się w niej niezwykła rodzinna tajemnica autorki...
>>> czytaj więcej

Recenzje

Sekret zegarmistrza
0 0
Choć dziadkowie Leny nie żyją już jakiś czas, kobieta nadal nie potrafi pogodzić się z ich odejściem. Dom, w którym mieszka jest muzeum, w którym absolutnie każdy eksponat został w miejscu, w którym odłożyli go zmarli.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.