Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Colleen Hoover

Maybe Someday

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Nowa książka autorki powieści "Hopeless"

On, Ridge, gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać.
Ona, Sydney, ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to rozpada się na kawałki w ciągu kilku godzin.
Wkrótce tych dwoje odkryje, że razem mogą stworzyć coś wyjątkowego. Dowiedzą się także, jak łatwo złamać czyjeś serce…
"Maybe Someday" to opowieść o ludziach rozdartych między „może kiedyś” a „właśnie teraz”, o emocjach ukrytych między słowami i o muzyce, którą czuje się całym ciałem.

Bestseller „New York Timesa”.
Drugie miejsce w plebiscycie Goodreads Choice Awards 2014 w kategorii Romans.

Broszurowa ze skrzydełkami

Liczba stron: 384

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-05-11

ISBN: 978-83-7515-341-5

Tytuł oryginalny: Maybe Someday

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Przeczytaj także

Plebiscyt lubimyczytac.pl rozstrzygnięty!
W plebiscycie Książka Roku 2015 serwisu lubimyczytać.pl w trzech kategoriach wygrały książki Wydawnictwa Znak i Wydawnictwa Otwartego: „Najgorszy człowiek na świecie" w kategorii literatura piękna, „Maybe Someday" w kategorii literatura obyczajowa, romans oraz „Czerwona królowa" w kategorii fantastyka.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Nie, nie "może kiedyś", tylko "właśnie teraz!"
11 12
Wstyd się przyznać, ale jest to moje pierwsze spotkanie z Colleen Hoover, choć wiem, że jej poprzednie książki „Hopeless" czy „Losing hope" biły/ biją rekordy popularności. Autorka specjalizuje się w kategorii new adult, czyli lekturach przeznaczonych dla osób wkraczających w próg dorosłości. Nie powiem, bardzo mi się podoba WSZYSTKO, co jest z tym związane.
>>> czytaj więcej
Może kiedyś...
12 11
Sięgając po książki oczekujemy określonych wrażeń i emocji, ale nie z każdej literackiej podróży wracamy zadowoleni, a publikacji wywołujących pragnienie wybiórczej amnezji, żeby przeżyć to jeszcze raz, jest naprawdę niewiele. Jednak czytelnicy skłonni są przemierzać tysiące stron, aby trafić na te kilkaset, które podsumują „wielkim wow". Mnie takie odczucia towarzyszą podczas lektury powieści Colleen Hoover, dlatego gdy w moje ręce wpadła najnowsza na polskim rynku książka autorki, wiedziałam, że nie ma siły, która powstrzymałaby mnie przed zanurzeniem się w lekturze.
>>> czytaj więcej
Wspaniała Coollen Hoover!
16 18
"Maybe Someday" to najnowsza powieść Colleen Hoover, znanej i cenionej autorki wielu książek dla młodzieży. Jest to moje kolejne spotkanie z twórczością owej pisarki i początkowo byłam do niego nastawiona sceptycznie, ponieważ mimo że "Hopeless" jest wychwalane, nie trafiło w mój gust. Z "Maybe Someday" było zupełnie inaczej, bo od samego początku była wciągająca i intrygująca.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.