Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Colleen Hoover

Hopeless

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.

To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia.

„Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć – tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Książka dla odważnych, którzy nie boją się trudnych tematów”.
/Marzena Rogalska, dziennikarka/

„Miłość bezwarunkowa, głęboka i odważna jest silniejsza niż zło, które podstępnie odbiera nam dusze... Przeczytaj "Hopeless" i dowiedz się, czy można odzyskać utraconą nadzieję. Gorąco polecam”.
/Maria Rotkiel, psycholog/

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 384

Wydanie: trzecie

Data pierwszego wydania: 2014-09-29

ISBN: 978-83-8135-188-1

Tytuł oryginalny: Hopeless

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Przeczytaj także

Nasze książki w pierwszej trójce bestsellerów Empiku
Nigdy nie gasną oraz Hopeless zajęły odpowiednio 2. i 3. miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się książek dla młodzieży. Dziękujemy!
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Marzena Rogalska, dziennikarka

Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć – tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być?
Książka dla odważnych, którzy nie boją się trudnych tematów.

Basia Kurdej-Szatan, aktorka

Książka bardzo intrygująca i wciągająca do tego stopnia, że czytałam nawet w przerwach spektaklu! Polecam!

Maria Rotkiel, psycholog

Miłość bezwarunkowa, głęboka i odważna jest silniejsza niż zło, które podstępnie odbiera nam dusze... Przeczytaj „Hopeless” i dowiedz się, czy można odzyskać utraconą nadzieję. Gorąco polecam.

Eliza Wydrych-Strzelecka, „Fashionelka

Uporządkowane i spokojne życie Sky zmienia się z dnia na dzień. Wszystko, co uważała za pewnik, okazuje się kłamstwem. Komu ma zaufać, jakie decyzje podjąć? Czy będzie chciała i mogła wybaczyć? Wciągająca książka, pełna nastoletniej miłości, humoru, ale dotykająca także poważnych tematów.

„Hopeless" - galeria zdjęć

Recenzje

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa
9 12

Kiedy Sky po raz pierwszy widzi Holdera w sklepie, jej ciało dziwnie reaguje na jego obecność. Jednak po krótkiej rozmowie z chłopakiem, wie, że powinna trzymać się od niego z daleka. Niestety, Holder do tego nie dopuści. Chce dowiedzieć się o dziewczynie jak najwięcej. Bowiem przypomina mu pewną osobę z przeszłości.
>>> czytaj więcej
Beznadziejnie się w niej zakochałam
13 12
Bardzo poruszyła mnie historia Sky i Holdera, którzy bezgranicznie sobie ufają. Już na samym początku książka wciąga, natomiast gdyby nie inne obowiązki wiem, że nie odeszłabym od niej choć na chwile. Przeczytałam ją w dzień. Autorka używa bardzo prostego języka, potrafi jednak nas wprowadzić w życie bohaterów. Zostaje nam to ułatwione przez wprowadzenie narracji pierwszoosobowej, czyli może wcielić się w rolę głównej bohaterki i decydować razem z nią.
>>> czytaj więcej
Brak mi słów!
32 22
Czytałam ją na jednym wdechu ! Przecudowna to mało powiedziane!
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.