Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Hopeless

Brak mi słów!

Czytałam ją na jednym wdechu ! Przecudowna to mało powiedziane! Przeczytałam w swoim życiu wiele książek, ale ta jest jedyną, do której chce powrócić nieskończoną ilość razy! Polecam każdemu, bo choć niepozorna, to znakomita. Wróżę autorce świetlaną przyszłość. Numer jeden na liście książek, które polecam innym i pożyczam, trzeba ją mieć w swojej biblioteczce! Polecam, zachwycona jej 'beznadziejnością'siedemnastolatka...
Recenzent: Dominika Gajdzińska

Colleen Hoover

Hopeless

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.

To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia.

„Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć – tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Książka dla odważnych, którzy nie boją się trudnych tematów”.
/Marzena Rogalska, dziennikarka/

„Miłość bezwarunkowa, głęboka i odważna jest silniejsza niż zło, które podstępnie odbiera nam dusze... Przeczytaj "Hopeless" i dowiedz się, czy można odzyskać utraconą nadzieję. Gorąco polecam”.
/Maria Rotkiel, psycholog/