Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ewa Drzyzga. Jak ja to robię

Beata Nowicka, Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga. Jak ja to robię

OSOBISTA HISTORIA JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH GWIAZD POLSKIEJ TELEWIZJI

Udowodniła, że dzięki szczerej rozmowie da się zmienić myślenie ludzi.
Odważyła się podejmować tematy, które w konserwatywnym kraju były objęte absolutnym tabu. Pozwoliła kobietom opowiadać o najważniejszych dla nich sprawach w czasie najlepszej oglądalności. Przy jej programach Polki dojrzewały do mówienia wprost o swoich problemach. Walczyła z dyskryminacją, nietolerancją, stereotypami.

Jako dziennikarka wyznaje zasadę, że pewne historie muszą zostać opowiedziane. Opowieści uczą, wzruszają, poszerzają nasze horyzonty i uwrażliwiają. Jej własna historia, absolutnie wyjątkowa, bogata dzięki tak wielu poznanym przy Rozmowach w toku ludziom, odkrywa przed nami nieznaną dotąd Ewę Drzyzgę.

W swojej książce dziennikarka opowiada o swojej zawodowej ścieżce, życiowych zawirowaniach, a przede wszystkim o niesamowicie intensywnej pracy przy talk show, który odmienił życie tak wielu ludzi, a także samej prowadzącej.

Oprawa twarda

Format: 135x210

Liczba stron: 288

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-11-02

ISBN: 978-83-240-3546-5

Przeczytaj także

O problemach trzeba mówić głośno!
- Bohaterowie wiedzą, że moim celem jest rozwiązanie problemu, a nie jego rozgrzebanie - mówi Ewa Drzyzga. Przeczytajcie wywiad z dziennikarką.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Ewą Drzyzgą w Krakowie
W piątek 20 listopada zapraszamy do empiku w krakowskiej Bonarce na spotkanie z Ewą Drzyzgą i rozmowę o jej książce „Ewa Drzyzga. Jak ja to robię".
>>> czytaj więcej
Na długie jesienne wieczory
Gdy o godz. 16 robi się już ciemno - najlepiej usiąść w fotelu z dobrą książką. Przygotowaliśmy listę książek idealnych na listopadowe wieczory. Nie zabraknie w nich dobrych powieści, fascynujących biografii i mrocznych opowieści.
>>> czytaj więcej
Co zrobiliśmy przez 15 lat?
Wulkan energii, społecznikowska dusza, kobieta, która chce zmieniać świat i od 15 lat nieźle jej to wychodzi. W Znaku ukazała się właśnie książka „Jak ja to robię" - wywiad rzeka Beaty Nowickiej z Ewą Drzyzgą.
>>> czytaj więcej
Ewa Drzyzga będzie podpisywać książkę!
W sobotę na Targach Książki w Krakowie Ewa Drzyzga, prowadząca „Rozmowy w toku", będzie podpisywać na naszym stoisku swoją książkę „Ewa Drzyzga. Jak ja to robię".
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Ewa Drzyzga w DD TVN

Recenzje

Ewa Drzyzga o życiu i pracy
0 1
Ewę Drzyzgę i jej „Rozmowy w toku" znają wszyscy. Zazwyczaj to ona pyta o najbardziej intymne rzeczy z życia swoich rozmówców. W książce „Jak ja to robię" odpowiada Beacie Nowickiej na pytania, często zdradzając tajemnice lub ucinając plotki na swój temat.
>>> czytaj więcej
Jak ja to robię
0 1
Można „Rozmów w toku" nie lubić lub mieć na ich punkcie fioła, ale pewne jest, że każdy w tym kraju wie, co to za program. Podobnie jest z jego prowadzącą, Ewą Drzyzgą, nazywaną słusznie polską Oprah Winfrey.
>>> czytaj więcej
Jak ja to robię, czyli przepis na szczęście
0 1
Stacja TVN wyprodukowała wiele programów telewizyjnych, wypromowała wiele mniej i bardziej znanych gwiazd, jednak jednemu była najbardziej wierna: "Rozmowom w toku". Któż z nas nie widział choćby fragmentu tego programu wraz z jej główną prowadzącą, nazywaną polską Oprah Winfrey - Ewą Drzyzgą?
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.