Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Bóg dał mi kopa w górę

Urszula Mela, Katarzyna Węglarczyk

Bóg dał mi kopa w górę

Żyć w pełni – bez lęku o siebie, o dom, o jutro

Mama Jaśka Meli – dzielna lwica z potężnym pazurem miłości.

ks. Jan Kaczkowski

Mama najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów, która nie rozczulała się nad sobą po wypadku syna. Silna kobieta, która po serii tragicznych wydarzeń nieraz budowała wszystko od nowa. Twarda babka z charakterem, która nie boi się mocnych słów. Optymistka, która nie wierzy w łatwe rady i „pozytywne myślenie”. Doświadczona terapeutka, która już wie, gdzie kończy się psychologia, a zaczyna działanie dobrego Boga.
Ula Mela szczerze opowiada o tym, co spotkało jej rodzinę. O śmierci młodszego syna, ostrych zakrętach w małżeństwie i odkrytej po latach wierze. O byciu matką do bani, o ryzyku, które warto podjąć i o momentach przełomowych, dzięki którym nauczyła się żyć pełnią życia.

Jednego dnia zawalił jej się świat, potem było takich dni więcej. Ale zawsze był Ktoś, kto dawał jej kopa w górę.

Oprawa miękka

Format: 140x205mm

Liczba stron: 288

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-02-15

ISBN: 978-83-240-4066-7

Przeczytaj także

Lektury na koniec zimy
Zima powoli się kończy, ale macie jeszcze trochę spokojnych wieczorów, by usadowić się wygodnie na kanapie i sięgnąć po nasze lutowe bestsellery. W tych propozycjach każdy znajdzie coś dla siebie.
>>> czytaj więcej
Zapraszamy na spotkanie z Urszulą Melą
W środę 17 lutego zapraszamy do Gdańska na spotkanie z Urszulą Melą i Katarzyną Węglarczyk, które będą opowiadać o książce „„Bóg dał mi kopa w górę".
>>> czytaj więcej
Ula Mela zaraża dobrym myśleniem i siłą
Niekiedy wydaje nam się, że Stwórca doświadcza nas ponad nasze siły. Te chwile wydają się najboleśniejsze, kiedy dotykają nie bezpośrednio nas, ale naszych najbliższych. Wiele z nich przeżyła Urszula Mela, matka czworga dzieci, z których jedno wcześnie zabrał do siebie Bóg.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.