Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Anna Ficner-Ogonowska

Alibi na szczęście

Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec

Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec. Przestań się spieszyć i pomyśl o tym, co w życiu najważniejsze. Hania straciła wszystko. Jej życie zatrzymało się pewnego sierpniowego dnia. Przestała marzyć, a jedyne plany to te, które układa dla swoich uczniów. Kiedy na jej drodze staje Mikołaj, Hania boi się zaangażować, ale on walczy o miłość za nich dwoje. Pomaga mu w tym jej przyjaciółka Dominika, której energia i poczucie humoru rozsadziły niejedno męskie serce. Jest też pani Irenka: prawdziwa skarbnica ciepła i mądrości – po prostu anioł stróż. To w jej nadmorskim domu, gdzie na parapecie dojrzewają pomidory, a kuchnia pachnie szarlotką i sokiem malinowym, Hania odnajduje utracony spokój, odzyskuje wiarę w miłość i daje sobie wreszcie prawo do bycia szczęśliwą. To pełna ciepła i nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać.

- Opowieść o tym, z jaką determinacją mężczyzna jest w stanie walczyć o miłość kobiety. Chwilami pogodna, chwilami wzruszająca historia rodzącego się uczucia. Love story, którą czyta się jak kryminał.
Artur Żmijewski

- Książka, o której długo nie można zapomnieć. Opowieść o przeznaczeniu zasłuchanym w szum morza...
Danuta Stenka

Oprawa twarda

Format: 144x205

Liczba stron: 672

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2012-05-28

ISBN: 978-83-240-5371-1

Przeczytaj także

Anna Ficner-Ogonowska we Wrocławiu
W sobotę 12 grudnia zapraszamy do Wrocławia na spotkanie z Anną Ficner-Ogonowską.
>>> czytaj więcej
"Czas pokaże" - spotkanie z autorką w Poznaniu
W sobotę 5 grudnia zapraszamy do Poznania na spotkanie z Anną Ficner-Ogonowską!
>>> czytaj więcej
Anna Ficner-Ogonowska w Warszawie
Podczas 6. Warszawskich Targów Książki zapraszamy na spotkanie z autorką bestsellerowych powieści dla kobiet. Czytelniczki, rezerwujcie czas w sobotę 16 maja o godz. 13.00!
>>> czytaj więcej
Plejada autorów Znaku
Przyjdź na stoisko C30 i spotkaj swoich ulubionych pisarzy. W sobotę 25 października będzie ich 9! 
>>> czytaj więcej
Literacki namiot w Darłówku
Już od 31 lipca ruszają IV. Darłowskie Spotkania Literackie. Jeśli jesteś miłośnikiem dobrej książki i chcesz poznać ośmiu wybitnych pisarzy - nie może Cię tam zabraknąć!
>>> czytaj więcej
Warszawskie Targi Książki
Jubileuszowa 5 edycja odbędzie się w dniach 22-25 maja 2014 na Stadionie Narodowym. Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Znak (77/D9) i spotkania z naszymi autorami.

 


>>> czytaj więcej
Targi Książki w Białymstoku

W dniach 11-13 kwietnia 2014 roku odwiedź stoisko Wydawnictwa Znak i spotkaj się z autorami bestsellerowych książek.


>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Danuta Stenka

Mądra, pięknie napisana, przesiąknięta głębokimi uczuciami historia przyjaźni i niespodziewanej, nieoczekiwanej miłości. Książka, o której długo nie można za­pomnieć. Opowieść o przeznaczeniu zasłuchanym w szum morza...

Artur Żmijewski

Opowieść o tym, z jaką determinacją mężczyzna może walczyć o miłość kobiety. Chwilami pogodna, chwilami wzruszająca historia rodzącego się uczucia. Love story, którą czyta się jak kryminał.

Anna Ficner-Ogonowska o swojej książce
Zapraszamy na profil Anny Ficner-Ogonowskiej na FB

Recenzje

Walczyć o miłość
16 14
Zabierając się do czytania tej książki myślałam o kolejnej miłosnej historii, która ma swoje szczęśliwe zakończenie. W miarę czytania każdej następnej strony czułam, że początkowe nastawienie zmienia się.
>>> czytaj więcej
Alibi na szczęście
21 19
Cudowna, przepełniona ciepłem i wiarą w życie powieść, którą czyta się na jednym oddechu. Czytając mam pragnienie, aby nigdy się nie skończyła, odkładam na kilka godzin lub dzień, aby mieć świadomość, że na mnie czeka i mogę czytać dalej.
>>> czytaj więcej
Pomarańczowe ciepło okładki, które ogrzewa w całości
35 32
Spędzając błogie chwile nad polskim morzem, spacerując po piaszczystych plażach i podziwiając zachody słońca, doskonałym komponentem będzie dobra lektura. Właśnie w takich okolicznościach polecałabym sięgnąć po trylogię, którą rozpoczyna Alibi na szczęście. Jest to niezwykle subtelna powieść, napisana pięknym językiem, który jest wyważony w każdym momencie. Przeżycia głównej bohaterki nie zostają przegadane, są zaś nakreślone w taki sposób, żeby czytelnik mógł samemu wczuć się w jej odczucia.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.