Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

07.10.2016

Zdobądź ciuchy z własną grafiką!

Czekacie na ponowne spotkanie z Laurą Palmer? Zanim dziewczyna spełni obietnicę (lub groźbę) daną agentowi Cooperowi w ostatnim odcinku „Miasteczka Twin Peaks", Mark Frost, współtwórca kultowego serialu, uchyli rąbka tajemnicy. Jego „Sekrety Twin Peaks" trafią do księgarń 23 listopada, ale już teraz wraz z Mr. Gugu & Miss Go mamy dla Was KONKURS!

Zasady są proste: zaprojektujcie nawiązującą do Twin Peaks grafikę, którą chcielibyście mieć na t-shircie, a Mr. Gugu & Miss Go wyprodukuje dla Was wymarzony ciuch. Wyłaniamy trzech zwycięzców - zdobywca pierwszego miejsca otrzyma zestaw unikatowych ubrań i gadżetów ze swoim projektem, pozostali laureaci mogą wybrać dowolne ubrania z asortymentu marki. Na wszystkich czekają też egzemplarze książki Marka Frosta.

Na zgłoszenia czekamy do 17 października 2016 r. Prosimy przesyłać grafiki na adres [email protected].

Więcej informacji w regulaminie.

Mark Frost

Sekrety Twin Peaks

Tłumaczenie: Agnieszka Sobolewska

Najbardziej tajemnicza książka roku

Wielki powrót serialu, który stał się początkiem nowoczesnej telewizji.

Miasteczko Twin Peaks, najbardziej fascynująca serialowa produkcja XX wieku, jedno z największych osiągnięć Davida Lyncha, mistrza surrealistycznej grozy i czarnego humoru, powraca na ekrany już w 2017 roku. Książka Marka Frosta, współscenarzysty serialu, stanowi pomost fabularny między tym, co zdarzyło się w Twin Peaks 25 lat temu, a tym, co czeka nas teraz. Jest niezbędna do tego, by zrozumieć akcję nowego sezonu.

Laura Palmer obiecała agentowi Cooperowi, że spotkają się ponownie za dwadzieścia pięć lat. Nadszedł czas na spełnienie tamtej obietnicy… lub groźby.
Odkryj sekrety, które czają się w mrocznych lasach Twin Peaks.