Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sekrety Twin Peaks

Mark Frost

Sekrety Twin Peaks

Tłumaczenie: Agnieszka Sobolewska

Najbardziej tajemnicza książka roku

Wielki powrót serialu, który stał się początkiem nowoczesnej telewizji.

Miasteczko Twin Peaks, najbardziej fascynująca serialowa produkcja XX wieku, jedno z największych osiągnięć Davida Lyncha, mistrza surrealistycznej grozy i czarnego humoru, powraca na ekrany już w 2017 roku. Książka Marka Frosta, współscenarzysty serialu, stanowi pomost fabularny między tym, co zdarzyło się w Twin Peaks 25 lat temu, a tym, co czeka nas teraz. Jest niezbędna do tego, by zrozumieć akcję nowego sezonu.

Laura Palmer obiecała agentowi Cooperowi, że spotkają się ponownie za dwadzieścia pięć lat. Nadszedł czas na spełnienie tamtej obietnicy… lub groźby.
Odkryj sekrety, które czają się w mrocznych lasach Twin Peaks.

Oprawa twarda z obwolutą

Format: 187x228

Liczba stron: 368

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-11-21

ISBN: 978-83-240-3688-2

Tytuł oryginalny: The Secret Lives of Twin Peaks

Tłumaczenie: Agnieszka Sobolewska

Przeczytaj także

Odkryj sekrety, które czają się w mrocznych lasach Twin Peaks
Laura Palmer dotrzymała obietnicy, jaką przed 25 laty złożyła agentowi Cooperowi. Zanim jednak stacja Showtime pokaże nowe odcinki „Miasteczka Twin Peaks", zachęcamy do lektury najbardziej tajemniczej książki roku, czyli „Sekretów Twin Peaks".
>>> czytaj więcej
„Sowy nie są tym, czym się wydają" - rzecz o fenomenie „Miasteczka Twin Peaks"
„Nie mam pojęcia, dokąd nas to zaprowadzi, ale mam silne przeczucie, że będzie to miejsce wspaniałe i dziwne zarazem" - to zdanie, wypowiedziane w „Miasteczku Twin Peaks" przez agenta Coopera, powtarzali sobie zapewne wszyscy, których los w jakiś sposób splótł się z produkcją tego serialu.
>>> czytaj więcej
Zdobądź ciuchy z własną grafiką!
Czekacie na ponowne spotkanie z Laurą Palmer? Zanim dziewczyna spełni obietnicę (lub groźbę) daną agentowi Cooperowi w ostatnim odcinku „Miasteczka Twin Peaks", Mark Frost, współtwórca kultowego serialu, uchyli rąbka tajemnicy. Jego „Sekrety Twin Peaks" trafią do księgarń 23 listopada, ale już teraz wraz z Mr. Gugu & Miss Go mamy dla Was KONKURS!
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.