Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

23.11.2016

Wygraj książki, aparaty Instapix i kurs fotografii mobilnej!

Dziś oficjalna premiera pierwszego instagramowego poradnika „Pokaż swój styl", którego autorką jest Aimee Song, jedna z najbardziej wpływowych blogerek na świecie.

Z tej okazji na oficjalnym koncie książki  ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać książki, aparaty Instapix i kurs fotografii mobilnej!

Zasady są proste: od dziś będą się tam pojawiać porady z książki. Zastosujcie się do nich, oznaczcie nas na zdjęciu, a być może jedna z nagród trafi do Was!

Szczegóły w regulaminie.

Chcesz się dowiedzieć, jak wyróżnić swoje zdjęcia wśród milionów selfie wrzucanych codziennie na Instagram? Jak je edytować i tagować? Jak zdobyć aktywnych obserwatorów i współpracować z reklamodawcami? Jak zbudować na Instagramie własną markę i zostać influencerką?

O tym wszystkim opowie ci Aimee Song, autorka bloga „Song of Style”. Jest jedną z najbardziej znanych blogerek świata, uznaną przez „The Business of Fashion” za osobę kształtującą światowy rynek mody. Znalazła się na liście 30 największych biznesowych talentów przed trzydziestką magazynu „Forbes”. Na pokazach mody zasiada w pierwszych rzędach. Od lat współpracuje ze znanymi markami. Jej bloga odwiedza miesięcznie ponad 4 miliony osób, a konto na Instagramie codziennie śledzi prawie 4 miliony obserwatorów.