Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Pokaż swój styl. Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie

Aimee Song

Pokaż swój styl. Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Chcesz się dowiedzieć, jak wyróżnić swoje zdjęcia wśród milionów selfie wrzucanych codziennie na Instagram? Jak je edytować i tagować? Jak zdobyć aktywnych obserwatorów i współpracować z reklamodawcami? Jak zbudować na Instagramie własną markę i zostać influencerką?

O tym wszystkim opowie ci Aimee Song, autorka bloga „Song of Style”. Jest jedną z najbardziej znanych blogerek świata, uznaną przez „The Business of Fashion” za osobę kształtującą światowy rynek mody. Znalazła się na liście 30 największych biznesowych talentów przed trzydziestką magazynu „Forbes”. Na pokazach mody zasiada w pierwszych rzędach. Od lat współpracuje ze znanymi markami. Jej bloga odwiedza miesięcznie ponad 4 miliony osób, a konto na Instagramie codziennie śledzi prawie 4 miliony obserwatorów.

Oprawa twarda

Format: 20,32x20,32 cm

Liczba stron: 208

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-11-21

ISBN: 978-83-240-3771-1

Tytuł oryginalny: Capture Your Style: Transform Your Instagram Images, Showcase Your Life, and Build the Ultimate Platform

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Przeczytaj także

Wygraj książki, aparaty Instapix i kurs fotografii mobilnej!
Dziś oficjalna premiera pierwszego instagramowego poradnika „Pokaż swój styl", którego autorką jest Aimee Song, jedna z najbardziej wpływowych blogerek na świecie.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Tajemnicza książka
0 0
Tytuł sugeruje, że powieść opowiada o jakimś Dawidzie nazwiskiem Weiser, prawda? Poniekąd tak jest, chociaż... narrator będący równocześnie uczestnikiem zdarzeń na każdym kroku powtarza, że nie jest to książka o Weiserze (jednocześnie pomija część zdarzeń tłumacząc, że nie dotyczą Dawidka, więc może je pominąć).
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.