Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

13.07.2015

Trzyma w napięciu do ostatniej strony

Już w lipcu polska premiera książki Bena Kane'a „Zapomniany Legion". Przetłumaczona na 11 języków, zdobyła setki tysięcy fanów na całym świecie, plasując autora w czołówce najbardziej poczytnych autorów na Wyspach Brytyjskich.


To, co Wilbur Smith zrobił dla Egiptu, Ben Kane robi dla starożytnego Rzymu. Pisząc w iście filmowym stylu, Kane odmalowuje zaginiony świat z taką żarliwością, że będziesz przysięgać, iż słyszysz gromkie okrzyki publiczności w Koloseum i ryk lwów w klatkach. Oto mistrzowski debiut, którego nie wolno przegapić. Krwawa, ekscytująca, opowiedziana w szybkim tempie historia, która trzyma w napięciu do ostatniej strony.


M.C. Scott, autorka serii Rzym i Boudica przyznała, że czytała „Zaginiony Legion" do 2.00 w nocy, żeby dokończyć książkę! Trudno o lepsze podsumowanie!

Ben Kane

Zapomniany Legion

Tłumaczenie: Arkadiusz Romanek

Bestsellerowa trylogia „Kroniki Zapomnianego Legionu” nareszcie w Polsce!

Ponad 800 000 sprzedanych egzemplarzy książek Bena Kane’a. Ta liczba mówi sama za siebie!
Porywająca akcja, nieprzewidywalna fabuła i niezwykła panorama starożytnego świata.

TRZECH MĘŻCZYZN

Tarkwiniusz, etruski wojownik i wróżbita. Brennus Gall, jeden z najbardziej przerażających rzymskich gladiatorów. I Romulus, chłopiec-niewolnik, sprzedany do szkoły gladiatorów, ale marzący o zemście za los swój i siostry bliźniaczki, Fabioli.

JEDNA KOBIETA

Fabiola, sprzedana do domu publicznego jako trzynastolatka. Kochana przez jednego z najpotężniejszych ludzi Rzymskiej Republiki. Pełna nienawiści do nieznanego ojca, który zgwałcił jej matkę.

NIEWOLNICY RZYMU

Ich losy są splecione ze sobą w fascynującej odysei. Zaczyna się ona w przesiąkniętym korupcją i przemocą Rzymie, ale kończy dużo dalej, na granicy znanego świata, gdzie obszarpane pozostałości rzymskiej armii – Zapomniany Legion – będą się zmagać z przytłaczającymi przeciwnościami, gdzie trzej mężczyźni staną oko w oko ze swoim przeznaczeniem.