Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

25.10.2014

Plejada autorów Znaku

Trzeci dzień 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie zapowiada się niezwykle ciekawie! Zapraszamy szczególnie na stoisko Wydawnictwa Znak (C30) gdzie w godz. 10.00-18.00 odbędzie się szereg spotkań autorskich z najbardziej poczytnymi autorami naszego wydawnictwa!

Cykl spotkań rozpocznie Kamil Janicki, redaktor naczelny portalu ciekawostkihistoryczne.pl oraz autor książek Pierwsze damy II Rzeczypospolitej i Upadłe damy II Rzeczypospolitej sprzedanych w nakładzie ponad 60 tys. egzemplarzy. Początek spotkania podczas, którego autor będzie podpisywał najnowszą książkę Damy złotego wieku o godz. 10.00.

O godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie z Jackiem Cyganem, wybitnym tekściarzem i autorem ponad 1000 piosenek polskich wykonawców. Gdyby nie on, polska muzyka nie byłaby taka sama. Autor będzie podpisywać niedawno wydaną książkę Życie jest piosenką.

W samo południe (12.00) zapraszamy fanów powieści z serii Magiczne Drzewo na spotkanie z Andrzejem Maleszką.

Czytasz z zapartym tchem kryminały i książki sensacyjne? Jeśli tak, polecamy spotkanie z mistrzem literackiej sensacji Marcinem Ciszewskim o godz. 13.00. Autor będzie podpisywać swoją najnowszą powieść Kruger. Szakal, która przeniesie czytelnika w czasy narodzin niepodległej Rzeczypospolitej, w samo serce ogarniętego walkami Lwowa.

Czego pragnie kobieta, a czego mężczyzna? Będzie okazja do zadania tego pytania o godz. 14.00 wybitnemu seksuologowi Zbigniewowi Izdebskiemu oraz autorowi bestsellerowej S@motności w sieci Januszowi L. Wiśniewskiemu. Ten wyjątkowy duet promować będzie książkę Intymnie. Rozmowy nie tylko o miłości.

Czas na kobiety!
O 15.00 zapraszamy na spotkanie z Izabelą Sową, autorką Azylu i Powrotu. O 16.00 stoisko wydawnictwa Znak odwiedzi Anna Ficner-Ogonowska, autorka kultowych książek: Alibi na szczęście, Zgoda na szczęście i Krok do szczęścia. Nie czytałeś jeszcze Dziewczyn z powstania? Anna Herbich chętnie odpowie na twoje pytania na spotkaniu o godz. 17.00.

Zapowiada się ciekawie! Czekamy na Ciebie!