Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Klątwa tygrysa. Wyprawa

Zabawa ze smokami

W życiu Kelsey zaszły ogromne zmiany - uwolniony z rąk Lokesha Ren nie pamięta dziewczyny i boi się do niej zbliżać. Jak w takiej sytuacji Kelsey ma myśleć o pokonaniu klątwy? Jednak w walce o odzyskanie ukochanego nie cofnie się przed niczym.

 

Cała trójka głównych bohaterów - Kelsey, Ren i Kishan odbędzie najniebezpieczniejszą podróż w nieznane. Tym razem będą musieli stawić czoła piątce podstępnych smoków, które mają ich doprowadzić do kolejnego daru dla Durgi. Czy im się uda - sami się przekonajcie.


Klątwa tygrysa skutecznie mnie usidliła, porywając mnie w świat pełen magii, przygody i miłości. Oby ta podróż z książką trwała jak najdłużej.


Recenzent: Marta Zakrzewska

Colleen Houck

Klątwa tygrysa. Wyprawa

Tłumaczenie: Martyna Tomczak

Trzecia część bestsellerowej sagi „Klątwa tygrysa” łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów.

Choć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego. Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej - każdy jej dotyk sprawia mu ból.
Jedno pozostaje niezmienne: zło nie zostało pokonane, pradawna klątwa trwa. Rozpoczyna się nowa, pełna niebezpieczeństw podróż do świata pięciu przebiegłych smoków. Czy wszyscy wyjdą cało ze starcia z mrocznymi siłami? Czy Kelsey znów rozkocha w sobie Rena, czy wybierze zapomnienie w ramionach Kishana?

Trzecia część bestsellerowej sagi Klątwa tygrysa łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów.
Niech rozpocznie się wyprawa!