Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Dzienniki Carrie

Pierwsze wybryki Carrie z "Seksu w wielkim mieście"

Fantastyczna książka. Autorka pozwala nam poznać ulubioną i główną bohaterkę "Seksu w wielkim mieście" niemal od samego początku, kiedy zaczyna kształtować się jej cięty język, mocny humor i kiedy stawia swoje pierwsze pisarskie kroki. Wydanie książki idealnie zbiegło się w czasie z premierą drugiej części kinowej wersji "Seksu w wielkim mieście" co pozwala uczynić maj i czerwiec miesiącami poświęconymi temu tytułowi. A jest czemu, bo książka jest lekka, przyjemna, kobieca i bardzo bardzo przyjemna w odbiorze.

 


Recenzent: Joanna Białek

Candace Bushnell

Dzienniki Carrie

Tłumaczenie: Anna Gralak

Pierwsze wybryki bohaterki Seksu w wielkim mieście Carrie Bradshaw, najsłynniejsza dziewczyna w Nowym Jorku. Jej styl i słabość do najdziwniejszych butów vintage zawsze wzbudzały kontrowersje. Jej poczucie humoru i cięty dowcip wyróżniały ją z tłumu.
Zanim została słynną autorką felietonów, pisała dzienniki. Bo od zawsze miała błyskotliwe przemyślenia na temat kobiet, mężczyzn i związków. Z naciskiem na związki, ponieważ w ostatniej klasie liceum Carrie poznała pierwszą miłość swojego życia, Sebastiana Kydda. I cały jej świat wywrócił się do góry nogami. Niewierny chłopak, problemy z przyjaciółmi, szalona siostra i pierwsze wywrotowe teksty - stąd wzięła się Carrie, którą wszyscy znamy.          Patroni