Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić

My finger is on the button

Każdy chciałby wcisnąć wielki, czerwony guzik zmiany. Pstryk i jest lepiej. Bracia Heath przygotowali instrukcję obsługi zmieniarki. Do ręki wpadła niesamowita książka. My finger is on the button...

Nakładem wydawnictwa Znak ukazała się książka, która odwiedziła .1 miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa". Na mojej prywatnej liście też plasuje się wysoko. O popularności może świadczyć fakt, że szybko staje się niedostępna.

Bracia Heath zebrali bardzo dużo przykładów zmian dużych i małych, zmian istotnych i mniej ważnych, prawie błahych. Dowiadujemy się, jak dokonały się zmiany w Biurze do spraw Federalnej Polityki Zaopatrzenia USA, ale też jak przestawienie biurka w gabinecie kierownika zmieniło relacje w firmie. Zmiany, które zaistniały w szpitalu, aby zmniejszyć ilość pomyłek w wydawaniu leków, przytoczone są obok zmian nastawienia do sprzątania pokoju i spłacania długów. Okazuje się, że wszystko można zmienić!

RAZ DWA TRZY Pstryk i już!

Ten guziczek zmienia trochę więcej, niż nam się wydaje. W książce wspaniale pokazane są gotowe wskazówki, nietypowe zachowania i innowacyjne metody. Czyta się lekko, z zaciekawieniem i uśmiechem. Pełna nadziei i optymizmu, ale z dużą dawką konstruktywnych rad i wskazówek. To pełen prawdziwych historii przewodnik, poradnik i instruktaż dokonywania zmian w dużych organizacjach, w małych firmach, na swoim biurku i przede wszystkim w głowie. Naprawdę godna polecenia pozycja. Autorzy bardzo oczytani i znający temat. Warto czerpać garściami z ich doświadczenia. Sam w trakcie czytania wykorzystałem pewne wskazówki z bardzo ciekawym rezultatem. Teraz inaczej postrzegam zmiany. Polecam.


Recenzent: Tomasz Bobryk

„Pstryk” to poradnik o tym, jak zmieniać.

Bez względu na to, czy zamierzasz tylko uporządkować biurko, czy zmienić świat.
Nie wahaj się, to łatwe.
Pstryk i już.

Z książki dowiesz się:
• Jak dzięki sześciu prostym zasadom jeden lekarz uratował życie stu tysięcy pacjentów.
• Jak grupę nierozgarniętych pierwszaków zmienić w klasę bystrych uczniów.
• Jak stos rękawic roboczych pomógł w zaoszczędzeniu tysięcy dolarów.
• I co najważniejsze - jak zmienić swoje życie.

Bracia Chip i Dan Heath to konsultanci, trenerzy i autorzy bestsellerowych książek, które przetłumaczono na blisko 30 języków. Doradzali takim firmom jak Microsoft czy Nike. A teraz doradzają nam, jak z powodzeniem dokonywać zmian w naszym domu, w pracy i w życiu.

„Pstryk” stał się wielkim sukcesem, bo działa!