Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić

Gotowy na zmiany?

Czasami najprostsze rzeczy wydają nam się najtrudniejsze, a tak naprawdę wystarczy tylko jeden bodziec, który poprowadzi nas we właściwym kierunku i na zawsze zmieni nasze życie. Wszyscy doszukujemy się skomplikowanych działań, konkretnych wzorców, lat doświadczeń, jednak nie trzeba być wielce uczonym, aby zrozumieć, że do sukcesu może doprowadzić nas przede wszystkim logiczne myślenie.

Książka w sposób przejrzysty ukazuje nam, jak zdobyć to, co dla nas wszystkich wydaje się nieosiągalne. Najważniejsze jest, aby uwierzyć w samego siebie i odepchnąć od siebie myśli, które demotywują nas do podjęcia odpowiednich działań. Polecam książkę tym, którzy już dawno zapomnieli, że marzenia się spełniają.


Recenzent: Anna Dadacz

Proste reguły, które zmienią twoje życie.
Bez względu na to, czy zamierzasz tylko uporządkować biurko czy zmienić świat.
Poznaj metodę, dzięki której:
- jeden lekarz uratował życie stu tysięcy pacjentów,
- grupa nierozgarniętych pierwszaków stała się klasą bystrych uczniów,
- nawet noworoczne postanowienia są możliwe do zrealizowania.

A teraz i ty możesz odmienić swoje życie.
Niezależnie od tego, czy jesteś szefem, menedżerem lub rodzicem, czy chcesz zmienić samego siebie – nie wahaj się, to łatwe!
Pstryk i już.
Bracia Chip i Dan Heath to profesorowie, konsultanci, trenerzy i autorzy bestsellerowych książek (m.in. Przyczepnych historii), które przetłumaczono na blisko 30 języków. Doradzali takim firmom jak Microsoft, Google czy Nike.
A teraz doradzają nam, jak z powodzeniem dokonywać zmian w naszym domu, w pracy i w życiu.
"Pstryk" odniósł wielki sukces, bo działa!