Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Fikcja bardziej bolesna niż rzeczywistość

Wszystko dzwoni, pika, wibruje. Klikasz, odbierasz, gnasz. Zewsząd dopadają cię setki newsów. Nie pamiętasz, co czytałeś, dlaczego, gdzie, po co. Uwięziony w wirtualnym świecie nie dostrzegasz odległej o milion lat świetlnych rzeczywistości, aż w brutalny sposób przypomni ci o swoim istnieniu.

"#upał" to opowieść o pułapce, w którą wpaść może każdy, o sieci, którą na nas zastawiono, o (nie)obecności, pracoholizmie, manipulacji. Autor z wirtuozerią i pozorną lekkością prowadzi czytelnika do piorunującego finału.

Oprawa twarda

Format: 140x205

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-02-13

ISBN: 978-83-240-4571-6

Przeczytaj także

Zapraszamy do Szczebrzeszyna!
W niedzielę 6 sierpnia rozpoczyna się Festiwal Stolica Języka Polskiego Szczebrzeszyn 2017. Hasłem trzeciej edycji Festiwalu będzie „Cała nadzieja w literaturze", a patronami tegorocznej imprezy zostali Wisława Szymborska i Kornel Filipowicz.
>>> czytaj więcej
Niesfilmowani - spotkanie z Michałem Olszewskim
We wtorek 1 sierpnia zapraszamy do Kazimierza Dolnego na 11. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi na spotkanie z Michałem Olszewskim, autorem książki „#upał". Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 w miasteczku festiwalowym Black Red White Cafe, ul. Nadwiślańska 9.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Michałem Olszewskim, autorem książki "#upał"
W czwartek 30 marca zapraszamy do Faktycznego Domy Kultury w Warszawie na spotkanie z Michałem Olszewskim, autorem książki „#upał".
>>> czytaj więcej
Czy to jeszcze fikcja, czy już rzeczywistość?
W piątek 17 marca zapraszamy do kawiarni Pauza In Garden w Krakowie na spotkanie z Michałem Olszewskim, autorem książki „#upał".
>>> czytaj więcej
Premiera „#upału" w Berlinie
W sobotę 18 lutego w księgarni buch|bund (Sanderstr. 8, 12047 Berlin) odbędzie się spotkanie premierowe poświęcone książce Michała Olszewskiego „#upał".
>>> czytaj więcej
Przeczytaj fragment nowej książki Michała Olszewskiego
W lutym premiera „#upału" Michała Olszewskiego. Już dziś możecie przeczytać fragment książki.
>>> czytaj więcej
Opowieść o pułapce, w którą wpaść może każdy
Posty, statusy, wpisy, hasztagi i hejty. Do tego nieustannie dzwoniące telefony, rozbiegani ludzie, „narybek" szkolony w „sztuce dziennikarskiego pióra", ludzie wiecznie żądni sensacji.
>>> czytaj więcej
Fabryka postprawdy
Powieść Michała Olszewskiego „#Upał" - zgodnie z silnym dziś w popkulturze trendem zaglądania za kulisy mediów i polityki reprezentowanym przez głośne amerykańskie seriale - zaprasza nas do fabryki postprawdy.
>>> czytaj więcej
Co będziemy czytać w 2017 roku?
Nowy rok to nowe książkowe wyzwania. Dziś prezentujemy najciekawsze książki, które pojawią się na początku 2017 roku.
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Ivona czyta dogłębnie #1 wywiad #upał

Witamy Państwa w nowym, autorskim programie „Ivona czyta dogłębnie”. Pierwszym gościem automatycznego generatora treści jest Michał Olszewski, autor książki #upał. Spotykamy się w momencie, w którym nic nie jest do końca prawdziwe i nic nie jest też nieprawdziwe. Jaka czeka nas rzeczywistość? Oceńcie sami.

Partnerzy


Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.