Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Wszystkie twoje marzenia

Agata Czykierda-Grabowska

Wszystkie twoje marzenia

Kiedy Kamil poznaje Maję, ta planuje właśnie wrzucenie swojego starego opla do Wisły. Pełna energii i mająca ogromny apetyt na życie dziewczyna od początku fascynuje przystojnego studenta, ale też od razu wyraźnie stawia granicę: Obiecaj mi, że się nigdy we mnie nie zakochasz.

Początkowo Kamil nie widzi w tym nic złego. Dopiero przeprowadził się do Warszawy, zaczął studia. Mogą być kumplami z akademika. Albo przyjaciółmi. Albo friends with benefits…

Ale czy taka relacja jest w ogóle możliwa? Skoro są tylko przyjaciółmi, to dlaczego Kamil ma ochotę rozszarpać każdego faceta, który zbliży się do Mai? I jaka tajemnica nie pozwala Mai na planowanie przyszłości?

"Wszystkie twoje marzenia" to nowa powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej, najpopularniejszej polskiej autorki new adult. Jej poprzednia książka, "Jak powietrze", była nominowana do Książki roku serwisu Lubimy Czytać w kategorii powieść obyczajowa/romans.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-05-08

ISBN: 978-83-240-3817-6

Przeczytaj także

Nie wystarczy tylko marzyć, trzeba też działać
W Znak Literanova ukazują się "Wszystkie twoje marzenia" - nowa powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej, najpopularniejszej polskiej autorki new adult.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.