Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Torpedują słowem w walce o dusze!

Rockowy muzyk i wędrowny kaznodzieja tropią dwa wilki, które żyją w każdym z nas. Wilk zły nie ma nam nic do zaoferowania, ale atakuje podstępnie, z zaskoczenia. Robi wszystko, żeby nas upodlić. Wkręca w najgorsze sytuacje. Wilk dobry to Wszechmoc, która z niczego potrafi stworzyć życie. Ten wilk wiernie chodzi za nami i pokazuje naszą wartość.

Autorzy opowiadają o ekstremalnej drodze, którą każdy musi przejść. O drodze, na której często dopada nas zwątpienie, depresja, bunt, ale też spotyka szczęście, radość i spełnienie. Celnie i konkretnie. Autentycznie na maksa. Obaj każdego dnia toczą walkę z jednym i drugim wilkiem, i nie zawsze udaje się wybrać tego dobrego.


Zintegrowana

Format: 140x205

Liczba stron: 288

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-11-03

ISBN: 978-83-240-3182-5

Opracowanie graficzne: Zuzanna Czwartos

Przeczytaj także

Znak trzykrotnie wyróżniony!
W konkursie o Nagrodę Feniksa 2015 Stowarzyszenie Wydawców Katolickich doceniło nasze publikacje.
>>> czytaj więcej
Czy wolna wola jest dla Boga przeszkodą w zbawieniu człowieka?
- pyta o. Adam Szustak OP w książce Wilki dwa. Rozdział „Nie (p)odchodź!" to doskonały tekst na Wielki Tydzień.
>>> czytaj więcej
Torpedują słowem w walce o dusze!
Już w listopadzie premiera książki, która powstała na bazie niezwykle popularnych rekolekcji internetowych Wilki Dwa Stacji 7. Sięgnij po nią już dziś!
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Robert ”Litza” Friedrich o książce ”WILKI DWA”
Robert ”Litza” Friedrich o książce ”Wilki dwa”

Recenzje

Drogowskaz na drodze życia
48 43
Jakieś dwa lata temu trafiłam, trochę przez przypadek, na internetowe rekolekcje ojca Adama. Zrobiły na mnie wrażenie i tak już zostało. Wiernie wsłuchuję się w jego słowa. Kiedy postanowił głosić rekolekcje z "Litzą", byłam trochę sceptyczna. Chciałam słuchać jego, a nie jakiegoś muzyka (bo o Robercie Friedrichu nic właściwie nie wiedziałam - nawet nie łączyłam tego nazwiska z Arką Noego). Pierwszy odcinek i momentalny szok.
>>> czytaj więcej
Który wilk zwycięży we mnie?
47 43
Bardzo mi się podoba wiele ze sformułowań i przemyśleń obu autorów, niektóre ich myśli/wnioski/wywody chciałabym utrwalić mocno w swojej głowie, zostawić ślad, i przywoływać w mniej lub bardziej oczekiwanych momentach swojego życia. W książce ścierają się dwie silne osobowości, twarde, które naturalnie przyznają się do tego, że czasem zły wilk bierze w ich życiu górę, że go dokarmiają i pozwalają zwyciężać. A potem muszą walczyć, by dopuścić tego dobrego do siebie.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.