Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Veronica Rossi

Wielki Błękit

Tłumaczenie: Małgorzata Kafel

Ostatni tom oszałamiającej trylogii! Zanurz się w eterycznej historii, pokochasz ją od pierwszej strony.

Aria i Perry są o krok od Wielkiego Błękitu – miejsca, gdzie nie ma eteru i niebo nie płonie. By się tam znaleźć, muszą uwolnić porwanego Cindera, bo tylko z nim przedostaną się na drugą stronę eterowej ściany.

Czy Osadniczka i Dzikus zdołają skłonić do współpracy skłócone od stuleci plemiona, zanim nieokiełznany żywioł pochłonie ich świat? Czy znajdą szczęście pod czystym niebem?

„Wielki Błękit” to ostatni tom oszałamiającej trylogii Veroniki Rossi. Autorka stworzyła niezwykły, pełen okrucieństwa i piękna świat – niczym z najlepszych powieści fantasy i science fiction.

Zanurz się w eterycznej historii, pokochasz ją od pierwszej strony.

Format: 136 x 205 mm

Liczba stron: 368

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-07-14

ISBN: 978-83-7515-308-8

Opracowanie graficzne: Eliza Luty

Tytuł oryginalny: Into the Still Blue

Tłumaczenie: Małgorzata Kafel

Materiały o książce

Wielki Błękit

Recenzje

Świat zginie bez nich. Oni zginą bez siebie.
35 25
Świat, który znaliśmy - rozpada się. Trwające burze eterowe z każdym dniem nasilają się, paląc wszystko na swojej drodze. Przed Arią i Perrym najważniejsze zadanie. Muszą za wszelką cenę uwolnić Cindera i odnaleźć legendarny Wielki Błękit, który jeśli rzeczywiście istnieje, może być ich jedyną szansą na przetrwanie. W ich ręką są spoczywają losy setek ludzi, nie tylko plemienia Fal, ale i ocalonych Osadników. Czy po trzystu latach segregacji będą potrafili się zjednoczyć, aby stanąć razem do walki i odnaleźć drogę do nowego świata?
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.