Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ten gruby

Opowieść o chłopaku, który znajduje sposób na walkę z własnymi słabościami

Otyły frajer, pośmiewisko całej szkoły. Nadopiekuńcza matka, toksyczna rodzina. Znacie to? Jacek tkwi w tym bagnie od lat. Wydaje mu się, że nic się nie da zrobić. A jednak...

Ten gruby to opowieść o chłopaku, który mimo przeciwności losu znajduje sposób na walkę z własnymi słabościami. Czy będzie miał odwagę i siłę by wytrwać? Czy znajdzie kogoś, kto go zaakceptuje?

Oprawa miękka

Format: 124x195

Liczba stron: 296

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2011-05-23

ISBN: 978-83-240-1529-0

Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska

Recenzje

Polubić siebie
149 39
Będąc 10-, może 11-letnią dziewczynką pokochałam Lucy Maud Montgomery za historie „Ani z Zielonego Wzgórza" czy „Emilki ze Srebrnego Nowiu". Pokochałam miłością bezwarunkową, szczerą i na wyłączność, za opowieści o dzieciach i dorosłych, które zawładnęły moim sercem i myślami na długie lata. Dziś przyszło mi tę miłość dzielić, a stało się to za sprawą książek naszej rodzimej autorki Barbary Ciwoniuk, piszącej dla młodzieży i o młodzieży. Autorki, która nie tyle strąciła z piedestału Montgomery, ale zasiadła obok niej, jako równoprawna i równorzędna pisarka!
>>> czytaj więcej
Problemy nastolatków
150 40
Rzadko sięgam po literaturę młodzieżową, bo rzadko udaje mi się trafić na coś, co jest w stanie mnie zainteresować. Zwolenniczką literatury młodzieżowej jestem ogromną. Z jedną drobnym zastrzeżeniem - jestem zwolenniczką książek, które są wartościowe. Do nich zaliczam książkę "Ten gruby" Barbary Ciwoniuk.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.