Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Tabletki z krzyżykiem

Szymon Hołownia

Tabletki z krzyżykiem

Czy Jezus nie mógł umrzeć ze starości?

A jeśli Obcy to niekatolicy?

Jeśli oddałem komuś nerkę, do kogo będzie ona należeć w dniu zmartwychwstania?

Jeśli dręczą cię takie lub podobne pytania, czujesz gniecenie w duszy lub cierpisz na gonitwę myśli, sięgnij po Tabletki z krzyżykiem. Skuteczne, a zarazem łatwe do przełknięcia. Ta książka to dowód na to, że o sprawach związanych z religią i wiarą można pisać w sposób lekki i dowcipny, a jednocześnie z głębokim zaangażowaniem.
Nowe wydanie.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 368

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2007-05-14

ISBN: 978-83-240-6051-1

Przeczytaj także

Spotkanie w Gdańsku
W środę, 14 maja 2014r. serdecznie zapraszamy na spotkanie z Szymonem Hołownią w Audytorium Novum na terenie Politechniki Gdańskiej. Wstęp wolny!
>>> czytaj więcej

Recenzje

Moja ulubiona
61 32
Książkę "Tabletki z krzyżykiem'' dostała moja siostra na bierzmowanie. Tylko ją przekartkowała i pozwoliła mi przeczytać. Może to zabrzmi banalnie, ale ta książka odmieniła moje życie. Rozpoczęła moją przygodę z świadomą wiarą i fascynację autorem. Za każdym razem, gdy mam wątpliwości, zaglądam właśnie do niej.
>>> czytaj więcej
Pierwsza pomoc w sprawach wiary
83 47
Z Szymonem Hołownią po raz pierwszy zetknęłam się, gdy prowadził przegląd prasy w programie Dzień Dobry TVN. Potem przyszedł program "Mam talent!". Gdzieś w międzyczasie dowiedziałam się, że jest "inny" niż wszyscy dziennikarze. Nie boi się mówić o swojej wierze, o tematach religijnych. Pokazuje, że te sprawy nie muszą być omawiane tylko i wyłącznie poważnie, z użyciem wielkich słów, które nie dotrą do szerszej publiczności.
>>> czytaj więcej
Stosować kilka razy dziennie
87 45
Łyknięcie tej książki zajmuje mniej więcej tyle, co łyknięcie tytułowej tabletki.
Wbrew pozorom pozycja ta wcale nie jest adresowana do osób głęboko wierzących, raczej dla takiego czytelnika, który szuka. A jak świat światem ludzie szukali, szukają i szukać będą. Nie chodzi tutaj o poszukiwanie zagubionego klucza, to szukanie ma wymiar pozamaterialny. W życiu chyba każdego spotykamy się z przewagą pytań nad odpowiedziami i właśnie ta książka pozwala zmniejszyć życiowy stosunek między znakami zapytania a rozwiązaniami na korzyść tych drugich.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.