Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Serdeczny pakiet: Serce z piernika / Serce w skowronkach / Pejzaż z aniołem

Magdalena Kordel

Serdeczny pakiet: Serce z piernika / Serce w skowronkach / Pejzaż z aniołem

Zatrzymaj się i rozejrzyj dookoła. Czasami tyle wystarczy, by w twoim życiu zaczęły się dziać cuda

Magdalena Kordel jest jedną z najpoczytniejszych polskich autorek powieści obyczajowych. Media nazywają ją „ulubioną pisarką Polek”, a jej książki sprzedały się już w nakładzie 300 000 egzemplarzy.

W pakiecie znajdują się:
– "Pejzaż z Aniołem" – najnowsza część ulubionego przez czytelniczki cyklu Malownicze. Ciepła, wzruszająca historia o tym, że warto szukać szczęścia. I o tym, że czasem przyda się szczypta magii.
– "Serce z piernika" - ta historia przeniesie cię w świat, w którym najważniejsza jest siła marzeń, a cuda – duże i małe – zdarzają się wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz.
– "Serce w skowronkach" – powieść, która sprawi, że uwierzysz, iż nigdy nie jest za późno na cuda, a życie potrafi zaskakiwać nawet tych, którzy stracili nadzieję.


"Gdy zamykała drzwi, nie wiedziała, że właśnie za moment wydarzy się coś, co diametralnie odmieni całe jej życie. Czasem doprawdy niewiele trzeba. Ot, wino, korkociąg, koc i odrobina determinacji. No i szczypta szczęścia. Niby mało, a jednocześnie dla niektórych tak wiele."
Magdalena Kordel

Czytelniczki o książkach Magdaleny Kordel

"Kordel potrafi pisać tak, że szybko wciąga czytelnika w świat zamazanych wspomnień, tajemnic, pomocy sąsiedzkiej, zwykłej uczciwości i naprawdę niezwykłych uczuć. Jej książki mają w sobie sporą dozę ciepła, dlatego są tak popularne i jedna jest lepsza od drugiej. Jeśli nie możemy się ogrzać inaczej, pomoże nam ta książka."
– o książce

"To książki, na które czeka się z utęsknieniem."
– Ewagnes

"Powieści Magdy Kordel czytelniczki kochają za to ciepło, którym napełnia swoich bohaterów. Za plastyczność i elastyczność opisów. Za błyskotliwy, nie narzucający się humor."
– Książkanonstop

Data pierwszego wydania: 2018-11-26

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.