Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Joanna Mielewczyk

Seks. Pozycja dla praktykujących

Intymna rozmowa najlepszą grą wstępną

Znamy niezliczone techniki seksualne, przełamaliśmy każde tabu, zaczytujemy się literaturą erotyczną, a „seks” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Ale gdy gaśnie światło i zostajemy we dwoje, wciąż jesteśmy dla siebie tajemnicą, a najważniejsze słowa nie przechodzą nam przez gardło.
Jak pokonać lęk i wstyd?
Jak odkryć swoje pragnienia i nauczyć się nimi dzielić?
Jak rozmawiać o tym, co lubimy, a czego nie?
Dlaczego fantazje tak trudno zmienić w rzeczywistość?
Czy warto robić seksualne postanowienia?
Jeśli chcecie każdego dnia cieszyć się z seksu – to książka dla Was.
Joanna Mielewczyk nie boi się otwarcie rozmawiać z Polakami o seksie i skłania ich do intymnych zwierzeń. Wspólnie z ekspertami: seksuologami, psychologami i coachami seksualnymi podpowiada, jak przejść ze sfery wyobraźni do spełnienia, jak najpełniej wyrazić miłość i pożądanie. Odkrywa na nowo i wyjaśnia zawiłości intymnego świata.

Joanna Mielewczyk – dziennikarka radiowej Trójki. Prowadziła audycje Jestem feministką, Adopcja po polsku. Obecnie jest wydawcą audycji Zapraszamy do Trójki. Przygotowuje i prowadzi audycje Matka Polka feministka oraz Seks nasz powszedni.

Format: 205x144

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-09-21

ISBN: 978-83-240-3877-0

Recenzje

Szczerze o seksie
13 11
Według mnie ta książka powinna być podręcznikiem podczas zajęć z edukacji seksualnej, która w Polsce praktycznie nie istnieje. Z luzem, wprost i często zabawnie rozmówcy Joanny Mielewczyk opowiadają szeroko i szczerze o seksie.
>>> czytaj więcej
Seks w wielkim mieście
12 10
Pamiętam, jak byłam młodą mamą i nie wiedziałam, jak rozmawiać z dziećmi o ich cielesności, intymności. Nie było wtedy takich książek, które prostym językiem, bez ogródek wyjaśniałyby, czym jest dane zachowanie i jak się w jego obliczu zachować.
>>> czytaj więcej
Dla par
13 12
Czytałam z mężem fragmenty przy wspólnych kąpielach. Akurat wydaje mi się, że jesteśmy przykładem pary bardzo na siebie otwartej: w łóżku, w życiu, rozmowach, ale mimo to niektóre fragmenty totalnie nas zaskoczyły.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.