Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Emma McLaughlin, Nicola Kraus

Reality show

Tłumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska

Autorki bestsellerowej Niani w Nowym Jorku przenoszą nas w świat reality show, gdzie fakty mieszają się z fikcją, a prawdziwe dramaty rozgrywają się za kulisami.   Osiemnastoletnia Jesse zostaje wytypowana do obsady „dokumentu” o życiu nastolatków kręconego w jej szkole przez modną stację telewizyjną. Wcale nie marzy o byciu gwiazdą, ale pieniądze, które zarobi, pozwolą jej pójść do college'u, więc pokusa jest ogromna. Cena, którą przyjdzie jej zapłacić - również: udawane przyjaźnie, manipulacje producentów i pogoń za coraz większą oglądalnością sprawią, że życie Jesse wywróci się do góry nogami.
Reality show to więcej niż lekka opowieść o przyjaźni, miłości i telewizji - to także świat obłudy, gry pozorów i bezlitosnej walki o widownię.  Patronat               Autorki o książce
 

Oprawa miękka

Format: 136x205

Liczba stron: 288

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-01-25

ISBN: 978-83-240-1304-3

Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska

Tytuł oryginalny: The Real Real

Tłumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska

Recenzje

Cena sławy
83 39
Kolejna książka autorek, które poznałam przy "Niani w Nowym Jorku". Odkąd je poznałam, zastanawiam się, jak w dwie osoby można napisać książkę, która nie jest podręcznikiem czy encyklopedią, a po prostu książką, po którą się sięga dla rozrywki.
>>> czytaj więcej
Współczesna Wieża Babel
75 37
Hampton Beach to szkoła jakich wiele. Jej uczniowie, jak tysiące innych, borykają się z codzienną lekcyjną nudą, brakiem pieniędzy, złamanymi sercami. Rywalizują ze sobą, kłócą się, zazdroszczą, kochają. Marzą o wielkiej przyszłości, sukcesach, prestiżowym (przede wszystkim lepszym od ich rodziców) życiu. I pewnego dnia pojawia się Szansa.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.