Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sara Shepard

Pretty Little Liars. Sekrety

Tłumaczenie: Mateusz Borowski

Odkryj tajemnice kłamczuch – niezależnie od tego, który tom serii teraz czytasz!

Specjalny tom najmodniejszej serii roku!
Kochasz „Pretty Little Liars”? Musisz go mieć!

Nikt nie chce mieć wrogów – zwłaszcza takich jak A.
Nadeszły święta. Aria, Emily, Hanna i Spencer mają wiele noworocznych postanowień, lecz A. dopilnuje, żeby dziewczynom nie udało się ich zrealizować.
Cztery przyjaciółki, cztery zakręcone historie i… sekrety, mnóstwo sekretów!
Część z nich wyjdzie na jaw już teraz, część A. zostawi na deser.

Oprawa miękka

Format: 136 x 205 mm

Liczba stron: 456

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-11-04

ISBN: 978-83-7515-157-2

Opracowanie graficzne: Katarzyna Bućko

Tytuł oryginalny: Pretty Little Secrets

Tłumaczenie: Mateusz Borowski

Recenzje

Sekrety mnożą się z każdą chwilą
29 26
Jakiś czas temu zastanawiałam się, czy zostaną u nas wydane te części PLL, które są jakby uzupełnieniem do serii. Oto i odpowiedź. Dzięki wydawnictwu Otwarte, w wasze ręce trafiają „Sekrety". Chronologicznie wydarzenia są umieszczone po czwartym tomie, ale nie stwarza to czytelnikowi problemu, ponieważ wydarzenia opisane w książce są zupełnie niezależne od pozostałych tomów. Co prawda jeśli ktoś jest na bieżąco z serią, czyli myślami przy tomie jedenastym, to czeka go mała wyprawa w przeszłość, ale powiem wam, że jest to nawet przyjemne. To, co w naszej pamięci zostało zatarte, pani Shepard na bieżąco przypomina, więc naprawdę można czytać bez obaw.
>>> czytaj więcej
Świąteczne wydanie Kłamczuch...
33 24
Sekrety, kłamstwa..., niektórzy nawet w okresie świątecznym nie mogą się bez nich obejść. Tak bardzo zostały zakorzenione w ich życiu, że czasami nie widać innej drogi, poza tą nieuczciwą. Ale czy Święty Mikołaj zechce nagrodzić takie osoby? Cóż, dla czterech ślicznych Kłamczuch z Rosewood ktoś na pewno coś szykuje, ale raczej nie będą to świąteczne prezenty wywołujące uśmiech na twarzy obdarowanego.
>>> czytaj więcej
Tajemnice
32 29
"Pretty Little Liars. Sekrety" to zupełnie odrębna część całej serii o Kłamczuchach i można ją czytać niezależnie od tego, przy którym tomie się jest, choć ja uważam, że lepiej ją czytać na końcu, ponieważ jeżeli ktoś jest dopiero przy jednej z pierwszych części, może jeszcze nie wiedzieć, ile rzeczy się wydarzyło po drodze do tych sekretów opisywanych w tej części.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.