Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Bettina Belitz

Pożeracz snów

Tłumaczenie: Alicja Rosenau

Piękno naznaczone złem... Miłość na granicy jawy i snu...

Ona - wrażliwa, samotna, nie chce się pogodzić z przeprowadzką na wieś w lasach Westerwaldu.
On - niesamowicie przystojny, intrygujący i groźny. Ellie wyczuwa, że tkwi w nim głęboka tajemnica, ale choć się boi - za wszelką cenę chce się z nim spotykać.

To on - Colin Blackburn - ratuje ją w czasie burzy i od tej chwili Ellie nawiedzają niesamowite sny, groźne i jednocześnie fascynujące. Sny, które prowadzą ją na granicę dwóch światów... Dzieli ich wszystko. Łączy tylko tajemnica.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 600

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2011-06-13

ISBN: 978-83-240-1534-4

Tytuł oryginalny: Splitterherz

Tłumaczenie: Alicja Rosenau

Recenzje

Miłość na pograniczu snu
44 18
"Pożeracz snów" jest kolejną z powieści typu paranormal romance. Jej nietypowa tematyka i język, jakim jest napisana wciąga od samego początku. Rozterki życiowe głównej bohaterki zaciekawiają od pierwszej chwili, a jej relacje z tajemniczym Colinem absorbują bez reszty. Zakazana miłość z dwóch różnych światów sprawia, że nie sposób oderwać się od tej książki. Książka dla każdego fana gatunku paranormal romance.
>>> czytaj więcej
Tajemnice snów
72 31
Czytelników z każdej strony nawiedzają książki o wampirach i innych stworach, których normalni śmiertelnicy nie są w stanie sobie wyobrazić. Sięgając po powieść Bettiny Belitz: „Pożeracz snów" bałam się, że trafię na schematyczną opowieść o nastolatce - śmiertelniczce oraz mężczyźnie, który nie jest do końca człowiekiem. Nie wiedziałam jednak, czy ta pozycja literacka przypadnie mi do gustu, ale warto nieraz zaryzykować, aby przeżyć owianą tajemnicą przygodę razem z głównymi bohaterami.
>>> czytaj więcej
Zakazana miłość i problemy
67 30
Kiedy jakiś czas temu w zapowiedziach zobaczyłam książkę „Pożeracz snów" Bettiny Belitz, od razu wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Przede wszystkim zasugerowałam się okładką, która bardzo mnie zaintrygowała. Wiem, że nie powinno to mieć miejsca, ale cóż na to poradzę? Po prostu czasami wystarczy jeden szczegół, aby coś mnie do przeczytania książki zachęciło i tym razem padło na okładkę.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.