Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Emma McLaughlin, Nicola Kraus

Powrót niani

Tłumaczenie: Monika Bukowska

Ponad 220 tysięcy egzemplarzy "Niani w Nowym Jorku" sprzedanych w Polsce!

Nanny zaczyna nowe życie. Wkracza w dorosły świat nowojorskiej socjety w towarzystwie przystojnego męża, ukochanego pieska i Chanel. Na co dzień Nanny walczy z remontem nowego domu w Harlemie, nieobecnością Ryana, który przebywa w Afryce z kolejną misja ONZ, oraz usiłuje rozkręcić własną firmę konsultingową. Jej kariera gwałtownie przyśpiesza, gdy otrzymuje propozycję współpracy z prestiżową nowojorską szkołą. Szybko okaże się jednak, że codzienne kłopoty Nanny to prawdziwy relaks, w porównaniu z katastrofą, jaką sprowadza ze sobą Grayer, jej dawny wychowanek z Piątej Alei. 

Nanny powraca, by po raz kolejny wcielić się w rolę opiekunki, teraz jednak o wiele mądrzejszej i dojrzalszej. Przyjdzie jej rozwiązywać nie tylko domowe problemy Grayera i jego brata Stiltona, uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych do szkół z internatem, poznawać erotyczne gierki uprzywilejowanych nastolatków, ale przede wszystkim stawić czoło swoim dawnym koleżankom. Czy wytrzyma konfrontację z tymi zamożnymi żonami nowojorskich bankierów? Zblazowanymi zakupowiczkami, żyjącymi o wodzie i marchewce, specjalistkami od operacji plastycznych i kart kredytowych? Młodymi matkami, które posyłają dzieci na tai-chi dla maluchów, prawdziwymi władczyniami Piątej Alei?Niania powraca, by odbudować rodzinę i, być może, stworzyć swoją.

Powrót niani to kontynuacja bestsellerowej powieści Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus Niania w Nowym Jorku. W tym samym bezpośrednim, pełnym humoru i niepozbawionym złośliwości stylu, przedstawiają dalsze losy swojej ulubionej bohaterki, jeszcze głębiej wnikając w nęcącą zbytkiem i bogactwem atmosferę Nowego Jorku. Nic tak nie intryguje, jak życie mieszkańców Piątej Alei. Nic tak nie szokuje jak grzechy, które próbują ukryć.

Oprawa twarda

Format: 136x205

Liczba stron: 412

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-08-09

ISBN: 978-83-240-1416-3

Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska

Tytuł oryginalny: Nanny Returns

Tłumaczenie: Monika Bukowska

Recenzje

Dalesze losy Nanny
70 30
Czy znajdzie się ktoś, kto nie znałby Niani z Nowego Jorku? Szczerze wątpię. Bestseller, tysiące sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, znana, lubiana, kochana niania. I wielki powrót! Tak oto doczekaliśmy się kontynuacji przepełnionej humorem powieści o dalszych losach naszej ulubionej niani.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.