Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Richard L. Brandt

Potęga Google'a. Poznaj sekrety Larry’ego i Sergeya

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik

Wyprawa w głąb umysłów twórców firmy Google

Czego mogą nas nauczyć Larry Page i Sergey Brin?
Google to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek świata. W ciągu ledwie kilku lat stała się równie rozpoznawalna i ważna, co Coca Cola czy Microsoft. Jak udało się tego dokonać? Richard L. Brandt zrobił wszystko, aby odkryć sekret dwóch facetów, którzy zmienili oblicze Internetu oraz nadali nowe znaczenie słowu „szukać”.    

Potęga Google'a to nowa książka w serii Punkty Przełomowe, w której ukazał się już m.in. bestseller Malcolma Gladwella Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu. W serii ukazują się książki odkrywcze, przełomowe, pokazujące najnowsze osiągnięcia z dziedziny marketingu, nauk społecznych, a także opisujące najbardziej palące zagadnienia otaczającej nas rzeczywistości.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 256

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2011-03-25

ISBN: 978-83-240-1627-3

Tytuł oryginalny: Inside Larry & Sergey's Brain

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik

Materiały o książce

Punkty Przełomowe są na Facebooku

Recenzje

Ludzie + pasja = sukces
105 65
Z pewnością każdy z nas wie, czym jest Google i do czego służy. Jest to firma, której największym sukcesem jest prosta w obsłudze wyszukiwarka , która w ciągu trzech sekund potrafi znaleźć wszystkie odnośniki do interesującego nas zapytania. Google jest najlepiej zarabiającą marką świata. Skąd na koncie firmy pojawiają się miliony dolarów, podczas gdy zwykły użytkownik może korzystać z wyszukiwarki, poczty elektronicznej, tłumacza i wielu innych usług zupełnie za darmo?! Temu niewiarygodnemu zjawisku postanowił się przyjrzeć amerykański dziennikarz Richard L. Brandt.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.